Ciekawe lampy

Dyskusje na różne tematy

Ciekawe lampy

Postautor: piotrus6 » 19 października 2015, 20:45 - pn

Polecam blog o oświetleniu, naprawdę można tu znaleźć wiele ciekawych porad: https://bloglampex.wordpress.com
piotrus6

Re: Ciekawe lampy

Postautor: marciniak » 03 sierpnia 2016, 11:08 - śr

W internecie można kupić wszystko :) Ostatnio zakochałam się w designerskich meblach i lampach włoskiej marki Casa di Lusso. Obecnie mają wiele promocji: http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions, dlatego zastanawiam się nad zakupem jakiejś lampy. Co sądzicie o nich?
marciniak

Re: Ciekawe lampy led

Postautor: AGMan » 04 sierpnia 2016, 10:39 - czw

Jak ktoś szuka lamp to najlepiej od razu postawić na led, może i są trochę droższe, ale zawsze to lepsze światło, duża oszczędność prądu. To i tak się zwróci. do zwykłych lamp z gwintem żarówkowym można dzisiaj kupić ledowe żarówki, ale ciekawszym rozwiązaniem są listy led. Można je ukryć gdzie popadnie uzyskując efekt oświetlonego pomieszczenia bez widocznej lampy. Bardzo fajne aranżację można robić w ten sposób. Np. oświetlenie kuchni www.oswietlenieled.info/pl-kuchnia-strona-16.html
Mam oświetlenie led kuchni nad blatem i jako centralne źródło światła. Nad blatem jest mocne i super widać wszystko. Szczególnie jak na dworze jest szaro i wtedy przy zwykłych żarówkach czy świetlówkach jest i tak słabo w kwestii oświetlenia, a na Ledach jest znacznie lepiej.

Jak ktoś raz przejdzie na Led to już nie wróci do zwykłych żarówek i świetlówek. Dzisiaj sobie nie wyobrażam przy takim żółtym świetle czegokolwiek robić, jak gdzieś poza domem widzę, to mi się to światło takie słabe i strasznie żółte wydaje. Ledowe światło jest bardziej zbliżone do dziennego.

Postautor: Machon » 24 sierpnia 2016, 23:03 - śr

ciekawy blog, fajnie się czyta te artykuły.
Machon

Postautor: Lecuremore » 09 września 2016, 13:26 - pt

świetna, chyab sobie taką kupię do nowego mieszkania :)
Lecuremore

Postautor: ManiaM » 12 października 2016, 17:31 - śr

ManiaM

Postautor: Wtuk » 09 listopada 2016, 17:59 - śr

dzięki fajna propozycja
Wtuk

Postautor: Jerzy1985 » 09 maja 2018, 14:53 - śr

Ciekawe propozycje tu przedstawiacie. Sam chyba skuszę się na jakąś z proponowanych przez Was lamp, bo właśnie urządzam sobie gabinet.
Jerzy1985

Postautor: wiktoria » 09 maja 2018, 15:10 - śr

A jak podobają Wam się tego rodzaju lampy sufitowe ze szklanymi kloszami ? Czy preferujecie jednak nieco inny styl? Bo zastanawiam się jak taka lampa prezentowałaby się w malutkiej sypialence.
wiktoria

Postautor: onaion » 19 maja 2018, 11:31 - sob

Rzeczywiście ciekawy blog, warto sobie poczytać jeśli planuje się zakup nowego oświetlenia do mieszkania. Jeśli natomiast ktoś woli od razu przeglądać sobie oferty, to polecam zajrzeć na https://mo.design/. Znajdziecie tam między innymi oryginalne lampy do każdego typu pomieszczenia. Są tam do wyboru takie wiodące marki jak Artemide, Delta Light, Vibia czy też SternLight. Myślę, że warto sobie spojrzeć w galerię zdjęć - jestem pewna, że przynajmniej część produktów zrobi na Was niemałe wrażenie ;)
onaion

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne