Strona 1 z 7

grzejniki

Post: 30 września 2015, 14:39 - śr
autor: monteo
Trafiłem na ciekawą stronę z grzejnikami http://iterma.pl/comb/1/392/ Mają duży wybór. Mnie się bardzo podobają dekoracyjne. I chyba się zdecyduję na taki w salonie. Mam nadzieję, że grzejnik ładnie się skomponuje i będzie ozdobą. A zapomniałem dodać, że jest na nie przecena.

Re: grzejniki

Post: 15 listopada 2015, 16:02 - ndz
autor: Jagoda
założę sobie takie grzejniki a w kuchni i w łazience ogrzewanie podłogowe.

Re: grzejniki

Post: 13 września 2016, 07:47 - wt
autor: Momo
A myślałeś może o jakim agregacie kogeneracyjnym? Zobacz sobie na stronie http://www.drotex.eu o co w tym chodzi. Może to jest wyjście dla was właśnie.

Re: grzejniki

Post: 25 września 2016, 21:11 - ndz
autor: Trikardo75
Fakt - ładne te czerwone grzejniki - łazienka z takimi grzejnikami wygląda prześlicznie.. Dom można w ten sposób dopieścić niesamowicie.
Takie grzejniczki w łazience a w salonie kominek - to jest must have jeśli chodzi o dopieszczenie domu. W szczególności takie kominki jakie są na stronie http://sklep.kominki-vector.pl
Mnie interesował będzie kominek z płaszczem wodnym.

Re: grzejniki

Post: 26 września 2016, 13:11 - pn
autor: Czamboryna
piekne

Re: grzejniki

Post: 27 września 2016, 11:23 - wt
autor: Baltica
Jak grzejniki, to tylko ogrzewanie podłogowe!

Re: grzejniki

Post: 12 grudnia 2016, 14:28 - pn
autor: Momo
Ostatnio zastanawiam się także nad klimatyzacją. Na potrzeby salonu na jesień i lekką zimę myślę że byłoby w sam raz. No i ta wygoda. Wszystko sterowane z pilota. Mam adres do firmy Klimatyzacja - oferta Climawent Brzesko, która wykona mi cały projekt nie drogo. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Re: grzejniki

Post: 06 stycznia 2017, 21:02 - pt
autor: Rusałka
Dobrym rozwiązaniem są akumulacyjne grzejniki elektryczne AeroFlow. Mozna takie kupić w sklepie http://krajowy.biz/firma,henimaxpl .Grzejnik elektryczny jest sterowany poprzez wyświetlacz LED. Grzejnik elektryczny jest komfortowy i zaprojektowany tak, aby pasował stylem do nowoczesnego wnętrza. Pozwala uzyskać wydajne ciepło pochodzące z odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Wybierając grzejniki elektryczne wspierasz ekologiczne rozwiązania i wygodę użytkowania jednocześnie.

Re: grzejniki

Post: 23 stycznia 2017, 20:53 - pn
autor: Edyta6
taka łazienka faktycznie wygląda ładnie, jednak oprócz ogrzewania trzeba pomyśleć o odpowiednim wystroju. Mam akurat małą łazienkę więc postawiłam na kabinę prysznicową i ozdobną szybkę prysznicową , coś jak ta na zdjęciu http://vetro.pl/szyby-prysznicowe.html . Wykonana jest ze szkła hartowanego i jest bardzo stabilna. Wcześniej miałam materiałową zasłonę ale była beznadziejna, teraz kupuje się tylko takie szybki .

Re: grzejniki

Post: 12 lutego 2017, 22:55 - ndz
autor: tolka
Mam taki sam problem - mała łazienka :/ Bardzo cieżko było mi ją zaaranżować, ale sugerowałam się poradami http://domifikacje.pl/porady/mala-lazie ... awski-tak/ . Też wstawiliśmy kabinę prysznicową, a grzejnik wybraliśmy bardzo mały, drabinkowy i jest bardzo wysoko zamontowany by było więcej przestrzeni