grzejniki

Dyskusje na różne tematy

Re: grzejniki

Postautor: klopsik » 12 lipca 2018, 10:06 - czw

Mebel łazienkowy też potrzebny :)
klopsik

Postautor: fiona45 » 25 września 2018, 10:34 - wt

Grzejniki do łazienki na pewno sprawdzą się te co ręcznik można na nim powiesić np. ręcznikowiec. Można go idealnie na ścianie powiesić . Zerknij na propozycje tutaj; http://www.interio.lublin.pl/asortyment/grzejniki , myślę, że może ci się wiele produktów spodobać. Teraz do wyboru grzejników jest mnóstwo, nawet w różnych kolorach.
fiona45

Postautor: buntowniczka90 » 17 października 2018, 16:39 - śr

Zgadza się. Oczywiście w każdym pomieszczeniu ważne znaczenie ma grzejnik. Dzisiaj o tyle mamy fajnie, że możemy zerknąć sobie na stronę sklepenergii.pl, zapoznać dokładnie z ofertą i wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Jeżeli chodzi o mnie to ja raczej zdecyduję się na grzejniki dekoracyjne. Ponieważ są zaprojektowane z gustem i pięknie będą prezentować się w szczególności w bardziej widocznym miejscu.
buntowniczka90

Postautor: Sunnkredio » 19 października 2018, 11:00 - pt

Tutaj: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... soby.bhtml znalazłem ciekawy artykuł na temat tego jak zimą utrzymywać odpowiednią temperaturę w różnych pomieszczeniach. Przeczytajcie sobie bo naprawdę warto. U mnie w domu jest ogrzewanie centralne + podłogówka w łazience i w kuchni i powiem szczerze, że całkiem dobrze się to sprawdza.
Sunnkredio

Postautor: Devil93 » 09 listopada 2018, 19:14 - pt

Również jestem na etapie remontowania łazienki i tak zastanawiam się, szczerze mówiąc, czy kupić sobie Urządzenia WC z funkcją higieny . Wiem, że kosztują więcej, niż zwykłe muszle, ale na pewno pomogłyby mojej babci w codziennej pielęgnacji. Nie chodzi i też nie codziennie może się umyć, wiec to na pewno by jej pomogło.. Może na Ceneo znajdę coś tańszego, niż 3000 zł..
Devil93

Postautor: Magdula88 » 25 listopada 2018, 11:55 - ndz

Grzejniki nie są najpiękniejszą opcją w domu. Warto dlatego może postawić na ogrzewanie podłogowe i się ich pozbyć? Szczególnie te w łazience świetnie się sprawdzana płytkach :D Ja też myślę nad wolnostojącą wanną od https://krzemien.com.pl Takie wanny wyglądają prześlicznie.
Magdula88

Postautor: filipinka888 » 12 grudnia 2018, 00:03 - śr

Momo pisze:Ostatnio zastanawiam się także nad klimatyzacją. Na potrzeby salonu na jesień i lekką zimę myślę że byłoby w sam raz. No i ta wygoda. Wszystko sterowane z pilota. Mam adres do firmy Klimatyzacja - oferta Climawent Brzesko, która wykona mi cały projekt nie drogo. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Teraz wiele osób inwestuje w klimatyzację. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł. Każdy z nas tak naprawdę w leci lubi trochę ochłody. Taka klimatyzacja do domu wrocław jest godna uwagi. Wiele osób inwestuje i ja też myślę nad tym coraz bardziej poważnie.
filipinka888

Postautor: Leno » 14 grudnia 2018, 21:24 - pt

Warto pamiętać, że w sezonie grzewczym powietrze w domu może być bardzo suche. Ja zdecydowałam się na zakup nawilżacza bo rano budziłam się z zaschniętym gardłem ;/ Teraz sporo nawilżaczy w dobrych cenach ma w ofercie Neonet https://www.neonet.pl/tag/product/list/tagId/3412 . Nawilżacze można kupić w wygodnych ratach 0%, ponadto np do niektórych modeli Philipsa dołączone sa filtry za 1 zł . Tak naprawdę koszt takiego urzadzenia jest niewielki a komfort w mieszkaniu wzrasta baaardzo.
Leno

Postautor: Biała15 » 18 grudnia 2018, 22:18 - wt

Ja oprócz grzejników chce również założyć klimatyzację znalazłam bardzo fajny klimatyzator przenośny montaż nie jest trudny wiec taki klimatyzator przenośny będzie dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. Mam nadzieję że uda mi się załatwić wszystko do końca okresu zimowego.
Biała15

Postautor: Sunday665 » 31 stycznia 2019, 11:38 - czw

marciniak pisze:A może lepiej pomyśleć o kominku? Kominek zawsze ładnie wygląda, daje ciepło i nadaje ciekawego klimatu.

Ja bym powiedziała nawet o biokominku. Doskonale się prezentuje, jest łatwy do utrzymana. Podczas użytkowania nie ma problemu z dymem czy popiołem.. Rozwiązanie ma wiele zalet. Ja widziałam biokominki na stronie Galerii Kominków - https://www.galeriakominkow.pl/catalog/ ... ki/id/175/. Według mnie to solidne modele godne polecenia. :)
Sunday665

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne