Kuchnia w zabudowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Kuchnia w zabudowie

Postautor: bzik » 07 września 2021, 20:41 - wt

kajaM pisze:Jak jest gaz to lepiej pójść w całości w niego, a nie mieszać trochę gazu trochę prądu do grzania. Bo to tak bez sensu. Taka Innova Solgazu wygląda fajnie, zupełnie niepodobna do tradycyjnych rozwiązań na gaz, a funkcjonalnie to górna półka. I przez sam system sterowania, jest bardziej oszczędna od zwykłej gazowej. Do elektrycznej to nawet nie ma co porównywać.

A widziałaś ich piekarniki? Albo okapy? Bardzo fajne mają rozwiązania. I do tego bardzo przemyślane. Widać, że ktoś nad tym usiadł i nieźle myślał. Funkcjonalność w ich produktach jest bardzo rozbudowana. I to wpływa na funkcjonowanie całości w kuchni. Staje się po prostu wygodniejsze.
bzik

Postautor: adik » 10 września 2021, 17:03 - pt

Ja do mojej kuchni która jest teraz w remoncie muszę jeszcze zamówić nowe garnki, chcę takie na lata które będą też wygodne w użytkowaniu. Polecacie jakieś? Wiem że ten https://gerlach.pl/garnki producent jest chwalony za jakość swoich wyrobów więc może od nich bym zamówił?
adik

Postautor: wawka » 23 września 2021, 11:08 - czw

Również uważam, że warto zainwestować w kuchnię pod zabudowę. Pamiętajcie rownież o porządnym wyposażeniu kuchni, dzięki czemu będziecie mieć ułatwione gotowanie i przygotowywanie posiłków. Mnie koleżanka namówiła na zakup Włoskie patelnie Illa i powiem wam, że to najlepsze patelnie jakie kiedykolwiek miałam.
wawka

Postautor: kitkaja » 02 października 2021, 18:55 - sob

A nie lepiej wykorzystać możliwości jakie daje oferta tego producenta https://www.stolkar.pl/systemy-kuchenne/ który ma w ofercie zarówno gotowe zestawy kuchenne jak i daje możliwość konfiguracji zestawu samemu. Dzięki nim nie musisz wydawać grubych pieniędzy na kuchnię pod wymiar bo masz to u nich taniej i lepiej. Wejdź na stronę i przejrzyj dokładnie katalogi a przekonasz się o możliwościach.
kitkaja

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne