Strona 1 z 5

Przeprowadzka

Post: 18 lipca 2015, 22:14 - sob
autor: Adasko
Czytałem ostatnio na http://blog.express-przeprowadzki.pl/ bardzo ciekawy wpis na temat transportu mebli podczas przeprowadzki.

Re: Przeprowadzka

Post: 02 października 2015, 18:15 - pt
autor: 62miko
Ja na szczęście transport mam ogarnięty. Teraz rozglądam się za telewizja poznań i internetem. Muszę mieć to wszystko na swoim bo inaczej nie będę mogła normalnie pracować :) Poza tym bez telewizji jest jakoś tak cicho zwłaszcza jeśli człowiek mieszka sam.

Re: Przeprowadzka

Post: 09 sierpnia 2016, 18:54 - wt
autor: maślanka
Ja też sobie ogarnąłem transport. Panowie z najtanszeprzeprowadzki.pl byli bardzo ogarnięci i mili przez telefon, więc jestem nieco spokojnieszy. Ale i tak stres jest duży :) Jak macie jakieś porady co do transportu i przeprowadzki to dajcie znać.

Re: Przeprowadzka

Post: 02 września 2016, 01:01 - pt
autor: Sorania
A ja zdecydowałam, że część rzeczy wyślę po prostu kurierem. DHL ma przesyłki do 31 kilo, popatrzcie https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Wystarczą mi ze dwa takie pudła i jestem przeprowadzona :D

Re: Przeprowadzka

Post: 07 września 2016, 21:34 - śr
autor: Kalina1
Jeśli chodzi o te firmy przewozowe to na długie trasy nie polecam bo się nieźle wykosztujesz. Jak jesteś z okolic Gniezna to polecam wypożyczalnia przyczep gniezno Mają tylko solidne sprzęty, dzięki którym możesz przewieźć każde meble no i do tego bezpiecznie. Wynajem nie jest drogi więc moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.

Re: Przeprowadzka

Post: 08 listopada 2016, 12:52 - wt
autor: greta
Ja nie ufam firmom przeprowadzkowym. Wolę załatwić to na własną rękę. Wystarczy duże auto z http://vanfleet.pl/ , kilku znajomych i mam wszystko przeniesione z gwarancją, że żaden sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu.

Re: Przeprowadzka

Post: 19 listopada 2016, 15:01 - sob
autor: Kinka
Ja wolałam przeprowadzkę urządzić sobie na własną rękę. Już na szczęście po teraz tylko zostało ogarnięcie spraw na miejscu w tym załatwienie neta i tv. Chyba zdecyduje się nad ten od http://www.koba.pl/telewizja/ bo mają fajne oferty i możliwość podłączenia u mnie :)

Re: Przeprowadzka

Post: 24 listopada 2016, 13:28 - czw
autor: Vinop
Już niedługo przeprowadzam się do Irlandii i zabieram z Polski większość rzeczy, żebym nie musiała ich kupować w Irlandii, bo na pewno będą dużo droższe. Chciałabym wysłac je za pośrednictwem firmy kurierskiej, bo sprawdzałam, że jest to dużo tańsze. Rozważam tą ofertę https://www.globkurier.pl/paczki-do-irl ... andii.html . Może ktoś z Was nadawał przesyłki do Irlandii za pośrednictwem tej firmy i mógłby mi napisać jak przebiegła dostawa?

Re: Przeprowadzka

Post: 24 listopada 2016, 22:09 - czw
autor: magda86
Osobom z łódzkiego polecam firmę Zawsze na czas http://oferia.pl/wykonawca/k-florczak-sp-jawna/651868 Zajmuje się ona transportem na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Firma posiada dość sporą bazę aut więc zamówienie na przewoź jakiegoś pakunku z jednego miejsca do drugiego może być wykonane nawet z dnia na dzień. Cennik uzależniony jest od gabarytów przesyłki
Oprócz pojedynczych przedmiotów możliwy jest również transport wielu rzeczy na raz np wyposażenia całego mieszkania, czy sprzętu specjalistycznego przewóz maszyn, aut, ładunków dłużycowych, pojazdów rolniczych, łodzi, motorów, mebli itp.

Re: Przeprowadzka

Post: 25 listopada 2016, 00:12 - pt
autor: Milagros
Najlepiej wykorzystać do tego znajomych. To dodatkowy powód by zorganizować imprezę.