Taras z firmą

Dyskusje na różne tematy

Re: Taras z firmą

Postautor: Madam » 31 maja 2020, 12:02 - ndz

Jak juz robic na wysokim poziomie.
Madam

Postautor: radio94 » 18 lutego 2021, 20:46 - czw

Żyjemy w czasach kiedy praktycznie wszystko jest w internecie. Znajdziecie tam również poradniki jak zbudować samodzielnie taras. Swój zbudowałem z kostki brukowej. Do obliczeń potrzebnych materiałów, użyłem tego kalkulatora https://zafuguj.pl/kalkulator-brukarski/. Ten kalkulator fajny jest w tym, że podpowiada jaka fuga będzie najlepsza do danego materiału ;) Warto spróbować samemu, jeśli się ma, chociaż minimalną ilość sprawności manualnej.
radio94

Postautor: Mustella » 16 marca 2021, 19:23 - wt

Kiedy już będziesz posiadaczem pięknego tarasu,zadbaj o jego aranżację.To bardzo ważne,sam taras nie wzbudzi w nikim zachwytu i nie będzie zachęcał do wypoczynku na nim.Przydadzą się meble,kwiaty,dekoracje,lampy solarne https://www.ceneo.pl/Oswietlenie_zewnet ... olarne.htm które wieczorową porą dostarczą delikatnego światła,które sprawi,że będzie to miejsce pełne wdzięku ,romantyczne i nastrojowe,w sam raz na spotkanie z bliską osobą.
Mustella

Postautor: Karolkowski » 17 marca 2021, 12:43 - śr

Myślę, że jeżeli się na tym nie znasz to na pewno warto wynająć do tego firmę :)
Karolkowski

Postautor: Moska90 » 30 marca 2021, 09:10 - wt

To już zależy tylko od Was. Jak dla mnie, bardzo ciekawie mogłyby się sprawdzić wszelkie rozwiązania poprawiające jakość i stan tarasu. Myśle, że bardzo dobrym wyborem mogłaby być dobrze dobrana deska tarasowa więc jeśli nie korzystaliście jeszcze z takich rozwiązań, to zdecydowanie warto przyjrzeć się temu bliżej. Czuję, że może się Wam to spodobać.
Moska90

Postautor: kitkaja » 04 kwietnia 2021, 13:47 - ndz

Na pewno jeśli masz taras do wyjście do niego będzie poprzez drzwi przesuwne więc pamiętaj żeby co jakiś czas dokonać konserwacji. Mechanizm drzwi przesuwnych jest dość mocno użytkowany i uszkodzony może napsuć trochę krwi i wystarczy regularnie konserwować i na bieżąco dbać aby uniknąć takich sytuacji. Stawiaj na dobre jakościowo elementy jak na przykład te z oferty SIMTEQ.
kitkaja

Postautor: adik » 15 kwietnia 2021, 14:31 - czw

Co do tarasów to ja wam powiem że teraz na moim planuję instalację zadaszenia. Z ofert które oglądałem tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu mają najlepsze ceny, podobają mi się ich nowoczesne zadaszenia. Ktoś z was od tego producenta już zamawiał może?
adik

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne