Strona 1 z 21

Biznes związany z przemysłem?

Post: 31 października 2014, 17:02 - pt
autor: usia87
Planuje ktoś otworzyć taki biznes? Co prawda potrzeba ku temu dużo nakładów finansowych, ale to też zależy od branży. Warto jednak inwestować w systemy polepszające stanowiska pracy jak np. maty antypoślizgowe zobacz tutaj. Może jest ktoś na forum kto planuje taki biznes?

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 06 listopada 2014, 12:39 - czw
autor: bazyli.michalak
Ja mam biznes zwiazany z przemysłem, postawiłem trzy hale magazynowe. Teraz do ostatniej szukam podwykonawców, który zrobi mi dobre bramy przemysłowe. Jest to niezwykle ważne przy optymalizacji kosztów związanych z biznesem, zastanawiam się nad firmą Promag, bo mają bardzo dobrą ofertę. http://www.promag.pl/Bramy_przemyslowe,9058.html

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 22 grudnia 2014, 13:03 - pn
autor: bazyli.michalak
a jezeli potrzebujesz projekty do wybudowania hali to mogę polecić firmę amwin: http://www.amwin.pl/

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 08 kwietnia 2015, 13:44 - śr
autor: marys
Dobrym pomysłem na biznes mogą też być takie [url=stantrans.pl]busy do Niemiec[/url], wiesz transport osób i tak dalej.
Możesz o tym pomyśleć, bo teraz sporo osób jednak wyjeżdża i z takich usług korzysta:)
Zresztą, to też wszystko jest zależne od tego co chcesz w życiu robić:)

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 20 maja 2015, 10:47 - śr
autor: cocacola
Jakikolwiek biznes wymaga jednak - przynajmniej na początku- nakładów finansowych. I nie zawsze pamięta się o rzeczach, które sa konieczne. Ja zapomniałam np o niszczarce- niby drobiazg a jak ułatwia życie. Znalazłam tu http://niszczarkidokumentow.pl/ świetne. Jest wybór różnych modeli i w różnych cenach. Myślę, że właśnie tu wybiorę odpowiednią dla mojej niedużej firmy,

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 02 czerwca 2015, 16:15 - wt
autor: klopsik
Nikodem nie ustępuje :).

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 02 czerwca 2015, 17:33 - wt
autor: aniaopal
a widzicie ja znam taki biznes ,stacjonarny ,gwoli ścisłości ,który co prawda wymaga wkładu własnego ,ale daje gwarancje że jak nie pójdzie to nie zostaniesz z niesprzedanym towarem czy specjalistycznymi maszynami.
Chodzi o kantor wymiany walut,długie lata w tym przepracowałam i gdyby włascicielowi nie zachciało sie namietnie grać w ruletkę pewno nadal bym pracowała.
Interes świetny,mimo wprowadzenia euro,tylko potrzeba mieć dobrą miejscówkę i reklamę .
Co do reklamy to polecam http://www.printdesign.pl/ .
A moze ktoś chce załozyc kantor na powaznie?
raz zgłosił sie jeden Pan ,ja załatwiłam całą dokumentację,pozwolenia,lokal,reklamę i typ powiedział że "żona nie pozwoliła" :D:D

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 11 sierpnia 2015, 12:09 - wt
autor: Sybilla
A czy myślicie że wypożyczalnia takich i innych agregatów ma sens https://agromoc.pl/artykuly/8_male-agregaty-pradotworcze ? Przecież nie zawsze w czasie budowy mamy doprowadzony prąd a jednak jest on potrzebny. I nie każdy chce takie małe agregaty prądotwórcze kupować jeśli za parę miesięcy prąd z sieci będzie doprowadzony do budynku.

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 08 grudnia 2015, 18:41 - wt
autor: monteo
Jeśli chodzi o bramy, to może zainteresuje was ta strona http://www.nice.pl/Produkty,1861/Automa ... ie_radiowe Bramy otwierane i zamykane pilotem. Piloty Nice są estetyczne i wygodne w zastosowaniu. Propozycji jest wiele.

Re: Biznes związany z przemysłem?

Post: 22 grudnia 2015, 12:46 - wt
autor: Kirkka
Wszystkie wasze pomysły są bardzo ciekawe :) Przy okazji polecam zainteresować się tematem tania energia elektryczna , bo wcale nie musicie płacić kroci za prąd. Jedyne co trzeba zrobić, to gruntowne rozeznanie na rynku, porównaniec cen od różnych dostawców, wybranie optymalnej dla waszego biznesu taryfy. A poczynione oszczędności możecie wykorzystać na inwestycje :)