Biznes związany z przemysłem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: whiterose » 14 grudnia 2021, 23:10 - wt

Trzeba się orientować również w tym, gdzie możemy kupić dobrego wyposażenie do naszego biznesu. Jak chodzi o wszechstronne elementy automatyki przemysłowej to tutaj https://desto.pl/produkt/presostaty-roz ... a-filtrow/ spotkacie się ze sporym i zróżnicowanym wyborem. Nawet jak chodzi o pomiar stopnia zabrudzenia filtrów, to znajdziecie tam odpowiednie narzędzia.
whiterose

Postautor: Antosia5 » 23 grudnia 2021, 08:49 - czw

Jeśli ktoś z Was ma własne przedsiębiorstwo to należy pamiętać o okresowych audytach przedsiębiorstwa. Audyt dostarcza niezbędne informacje o efektywności ekonomicznej, efektywności energetycznej i ogólnym zużycia energii elektrycznej. Taki audyt wykonuje się co cztery lata i zajmuje się tym firma Efektywniej :) Na https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ebiorstwa/ możecie znaleźć szczegółowe informacje.
Antosia5

Postautor: Wiki823 » 23 grudnia 2021, 12:59 - czw

Na pewno przydadzą wam się również odpowiednie narzędzia do utrzymania higieny, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam salmonhygiene.pl . Producent posiada bardzo bogatą ofertę i przede wszystkim oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością, więc warto na nie postawić.
Wiki823

Postautor: michalko » 24 grudnia 2021, 01:04 - pt

podłączę sie pod pytanie, jak rozwiązujecie w firmach kwestie płacowo-kadrowe?? U nas jest sporo różnych stanowisk, praca jest na zmiany, czasami też w weekendy, rozliczanie pracowników spędza mi sen z powiek, zastanawiam się nad kupieniem prenumeraty Przeglądu Płacowo-kadrowego, w każdym numerze ma byc sporo przyładów, ktoś z was korzysta?
michalko

Postautor: SebastianMik » 29 grudnia 2021, 15:05 - śr

W mojej ocenie przede wszystkim warto zadbać o wysoki standard wykonania i trwałość ich wykonania. Dlatego jeżeli jesteście na etapie poszukiwań sprawdzonego dostawcy w zakresie elementów urządzeń przemysłowych to tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia również sklep Wobimat wobimat.pl z którego także sami korzystamy. Przede wszystkim fachowe podejście do klienta, brak problemów ze strony obsługi i różnorodności zestawień zarówno jeśli chodzi o koła obrotowe, zamki, czy również zatrzaski i wiele innych. Warto się przekonać, tym bardziej z szeroką bazą maszyn w firmie.
SebastianMik

Postautor: sarana » 31 grudnia 2021, 11:22 - pt

Pomysł jak najbardziej dobry, przemysł to dziedzina która stale się rozwija. Choć z pewnością wielu rzeczy trzeba się jeszcze nauczyć, wielu dowiedzieć. Z mojej strony polecam artykuł https://beton-wiercenie.pl/rodzaje-osus ... to-wybrac/ bo mowa tutaj o osuszaczach sprężonego powietrza stosowanych powszechnie w przemyśle
sarana

Postautor: sabyy » 12 stycznia 2022, 00:58 - śr

michalko jeśli się zdecydujesz na wykupienie abonamentu tego przeglądu Płacowo-kadrowego na pewno będziesz zadowolony z poziomu materiałów, w każdym numerze jest dużo praktycznych przykładów, grafik czasu pracy, przykładowe listy płac
sabyy

Postautor: Kasia36 » 23 stycznia 2022, 10:53 - ndz

Musicie pomyśleć też o tym, że obligatoryjnie musicie przestrzegać maksymalnego tygodniowego czasu pracy kierowcy. W przemyśle transport jest bardzo ważny, trzeba dowieźć potrzebne materiały, a później dostarczyć gotowe produkty do klientów.
Kasia36

Postautor: Złośnica » 01 lutego 2022, 09:49 - wt

Przemysł bardzo prężnie się rozwija. Tym bardziej związany z metalem, konstrukcje różnego rodzaju, różne projekty gdzie metale są łączone z drewnem itp. Maszyny zwane wyoblarki https://polwelt.pl/oferta/wyoblarki-do- ... ic-Ronzani są maszynami przydatnymi do obróbki metalu. Wyoblarki to maszyn a która modeluje metal w różnych kształtach.
Złośnica

Postautor: Wiki823 » 01 lutego 2022, 11:41 - wt

Warto również zamówić dobre rury stalowe, więc mogę polecić https://ecotechgroup.pl/ . Tutaj znajdziecie rewelacyjnej jakości materiały, które można kupić w niewygórowanej cenie
Wiki823

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne