Praca w wakacje - czy warto?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca w wakacje - czy warto?

Postautor: AJusteczkowski » 14 kwietnia 2020, 16:18 - wt

Jako student i w sumie w liceum także pracowałem w wakacje. To były jedyny okres gdzie można było zarobić sobie całkiem fajne pieniądze. Najczęściej wyjeżdżałem wtedy do Niemiec albo Holandii.

Postautor: onaion » 25 maja 2020, 13:44 - pn

Moim zdaniem jak najbardziej warto się na taki wyjazd do pracy w wakacje zdecydować. Widziałam ostatnio ciekawe oferty zatrudnienia w Austrii na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-w-austrii. Czy ktoś z Was miał może okazję kiedyś tam pracować i mógłby się podzielić wrażeniami?
onaion

Postautor: gorski » 21 czerwca 2020, 00:58 - ndz

Pewnie, że warto, bo nie tylko w ten sposób zdobywa się doświadczenie, ale też można sporo zarobić, a to jest ważne. Pracodawcy zazwyczaj podają wynagrodzenie brutto, a nas powinna interesować kwota, która nam wpłynie na konto. Dobry i prosty kalkulator wynagrodzeń 2020 (również umowy o dzieło i umowy zlecenie) i zarobków brutto netto znajdziesz tutaj. Warto tam sobie wszystko obliczyć.
gorski

Postautor: edwarDZIK_ » 22 czerwca 2020, 09:24 - pn

Oczywiście, że warto. Zawsze będziesz miała jakieś dodatkowe pieniądze, więc to jest dobry pomysł. Pamiętam, że ja sam często w wakacje pracowałem :)

___
obsługa techniczna budynków
edwarDZIK_

Postautor: wawka » 29 czerwca 2020, 12:59 - pn

Oczywiście, że tak. Zawsze to dodatkowe pieniądze :) Jeśli nigdy nie szukaliście pracy na własną rękę, to warto zgłosić się do agencji pracy tymczasowej. Ze swojej strony mogę polecić wam MG Solutions - sama korzystałam z ich usług jakiś czas temu. Szybko znaleźli dla mnie dobrze płatną pracę, także naprawdę polecam :)
wawka

Postautor: Moska90 » 20 lutego 2021, 19:35 - sob

Pytanie tylko, o jakiej pracy myślicie? Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście znaleźli coś takiego, co realnie wpłynie na Wasze zyski. Może faktycznie dobrym pomysłem będzie wyjazd za naszą wschodnią granicę? Teraz jest o tyle łatwiej, że akurat busy do niemiec kursują bardzo często, więc z dojazdem czy powrotem nie powinniście mieć problemów. W https://www.efectbus.pl/trasy/niemcy dobrze widać, jak komfortowe przejazdy możecie znaleźc u tego przewoźnika, więc koniecznie tam zajrzyjcie. Myślę, że może być to dla Was sporym ułatwieniem.
Moska90

Postautor: olenka3 » 28 kwietnia 2021, 20:29 - śr

Praca na wakacje to super rozwiązanie, jeśli chcemy zdobyć doświadczenie, a także nieco więcej zarobić :) A myśleliście o pracy za granicą? Na https://polandworkforce.com/praca-annecy-od-zaraz znajdziecie ogłoszenia o pracę we Francji w różnych branżach.
olenka3

Postautor: wawka » 30 czerwca 2021, 12:29 - śr

Jasne, że tak :) Lepiej pracować niż siedzieć bezczynnie w domu, a pieniądze zawsze się przydadzą - wiadomo. Zerknijcie sobie co do zaoferowania w tym temacie ma agencja pracy tymczasowej MG Solutions. Oni mają sporo ofert w swojej bazie, więc bez wątpienia coś u nich znajdziecie.
wawka

Postautor: Milutka90 » 03 lipca 2021, 17:52 - sob

Moim zdaniem na pewno warto pojechać w wakacje do pracy za granicę ;) Sama widziałam ostatnio bardzo interesujące oferty zatrudnienia w różnych krajach Europy na stronie internetowej https://polandworkforce.com/oferty-pracy/. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam i Wam je sobie poprzeglądać ;)
Milutka90

Postautor: Madameadame2 » 08 lipca 2021, 08:18 - czw

A i z takiej pracy może często wyjść coś dużo bardziej poważnego i znajdziecie tak fajną pracę na stałe. Różnie bywa. Oglądałam jak teraz wygląda praca Olsztyn i z ofertami pracy nie jest źle. W końcu większe miasta jak Olsztyn to na pewno dużo większe możliwości na rynku pracy.
Madameadame2

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne