Strona 1 z 5

Nieruchomości

Post: 26 czerwca 2013, 17:30 - śr
autor: dirtydancer
W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.

Re: Nieruchomości

Post: 12 grudnia 2016, 22:36 - pn
autor: szaraczek103
Bardzo długo zastanawialam się nad kupnem mieszkania w bloku, ale doszłam do wniosku, że mieszkanie w bloku ejst bez sensu. Lepiej mieć dom jednorodzinny oczywiście jeśli istnieje taka możłiwośc. My wybraliśmy projek domu taki co spełniał nasze potrzeby domywzieleni.pl/projekt/galanseo/ budowa juz niełiugo ruszy ,

Re: Nieruchomości

Post: 16 grudnia 2016, 11:52 - pt
autor: Momo
A byłeś tutaj biuro nieruchomości Sosnowiec? Myślę, że panowie doradzą Ci co i jak. Mają oddziały w wielu miastach i znają lokalny rynek nieruchomości. Poradzą Ci w twoim zapytaniu.

Re: Nieruchomości

Post: 16 grudnia 2016, 20:09 - pt
autor: koryncki
co do bloku i domu - to jest to kwestia bardzo subiektywna, dla kogoś lepszym wyborem może być jednak mieszkanie

Re: Nieruchomości

Post: 02 lutego 2017, 16:38 - czw
autor: Vinop
Dla mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie. Nie mam aż tak dużej ilości pieniędzy, żeby było mnie stać na kupno domu. Nie mam też czasu na prace porządkowe, których jest bardzo dużo w ogrodzie. Udało mi się kupić mieszkanie po przystępnej cenie znajdujące się w dobrej lokalizacji. Znalazłam je tutaj https://promenadywroclawskie.pl/znajdz-mieszkanie.html , a sam link do strony otrzymałam od swojej znajomej, która kupiła tam mieszkanie. Obecnie jesteśmy sąsiadkami i zarówno mnie jak i jej bardzo dobrze się tam mieszka. Polecam, bo ceny nie są wysokie jak za mieszkanie w dzielnicy Śródmieście we Wrocławiu.

Re: Nieruchomości

Post: 03 lutego 2017, 13:38 - pt
autor: Cezar441
No mieszkanie jest o wiele lepsze.

Re: Nieruchomości

Post: 19 lutego 2017, 17:12 - ndz
autor: piotrzz04
Również się zgodzę, że mieszkanie jest o wiele lepsze, przede wszystkim dużo bardziej wygodne. Szczególnie na dużych osiedlach, z rzetelnymi zarządcami. Ja na takiego trafiłam, mianowicie na firmę http://status.pl/, która wykazuję się pełnym profesjonalizmem przy zarządzaniu naszym osiedlem.

Re: Nieruchomości

Post: 20 lutego 2017, 10:59 - pn
autor: Rusałka
Mi sie podobają domy z zabudowie szeregowej. Bardzo ładne osiedle powstało w Koninku http://www.koninko.com.pl/ . To zabudowa w stylu holenderskim. Domy sa piętrowe o powierzchni około 100mkw, z ogrodem. Osiedle ciche i spokojne, ogrodzone. Idealne miejsce dla 4-5 osobowej rodziny.

Re: Nieruchomości

Post: 24 lutego 2017, 20:03 - pt
autor: piotrzz04
Co wy mówicie, nie ma co porównywać mieszkania w bloku do własnego domu z ogródkiem:) Ja mieszkałem 20 lat w bloku i w końcu się przeprowadzam. Stawiam swój dom i pomyślcie też nad tym. Jest dużo załatwiania, np. teraz na głowie mam świadectwo energetyczne, ale od wszystkiego są konkretne firmy, przy tym akurat pomaga mi http://www.unicon-termo.pl/

Re: Nieruchomości

Post: 02 marca 2017, 09:54 - czw
autor: Magelan60
Najkorzystniejszym wyjście dla wielu przedsiębiorców jest opcja leasingu nieruchomości. Atrakcyjną ofertę na rynku macie choćby tu http://efl.pl/pl/oferta/nieruchomosci/. Warto przemyśleć ten sposób finansowania.