Nieruchomości

Dyskusje na różne tematy

Re: Nieruchomości

Postautor: Leno » 01 lipca 2017, 17:42 - sob

Też mi się wydaje, że najlepiej jest mieć włąsny dom. Można budować ale jeśli ktoś chce uniknąć problemów związanych z budową to warto rozważyć zakup od developera. Ja upatrzyłam sobie domy w dzielnicy willowej na osiedlu http://www.zielonapolana.pl/ . To nowoczesne osiedle pod Warszawą. Jest tu cicho i spokojnie - to idealne miejsce do życia dla rodziny.
Leno

Postautor: HighIT » 03 lipca 2017, 14:07 - pn

A co z firmami budującymi osiedla? Znam specjalistów w tej dziedzinie. BioEkoTech jest na medal ;)
HighIT

Postautor: Dzennika5 » 24 lipca 2017, 09:56 - pn

A ja uważam, że nie ma sensu wynajmować mieszkania. Dużo lepiej wziąć kredyt i sobie go powoli spłacać. Spłacacie przynajmniej już swoje. A jeżeli macie taką możliwość to postarajcie się o dofinansowanie MDM. Wystarczy, że wtedy wybierzecie jakiś kredyt bankowy z dopłatą https://hipoteki.net/ranking-kredytow-h ... plata-mdm/ i będziecie na dużo lepszych warunkach go spłacać
Dzennika5

Postautor: bluee » 24 lipca 2017, 19:45 - pn

Jasne, że lepiej kupić mieszkanie i płacić ewentualną ratę za coś swojego. Warto jednak skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości,
które pomoże nam w wyborze odpowiedniego miejsca, szczególnie gdy mieszkanie jest kupowane jako inwestycja. Godnym polecenia jest Biuro Dominus,
które oferuję między innymi wycena mieszkania Toruń. Ogromna wiedza na temat nieruchomości, miejsce sprawdzone, śmiało polecam.
bluee

Postautor: Rusałka » 29 sierpnia 2017, 14:34 - wt

Poruszany był tu temat budowy domu. Nie każdego na to stać i wcale się nie zgodzę, że koszty są podobne do kupna mieszkania. No chyba, że ktoś ma swoją działkę.
Dla mnie dom jest przedsięwzięciem nieosiągalnym dlatego zdecydowałam sie na kupno mieszkania od dewelopera Polnord. Jest tu ktoś z Warszawy, kto kojarzy osiedle Brzozowy Zakątek na Wilanowie? BO własnie tam planuję kupić 2-pokojowe mieszkanie. To jedna z najtańszych ofert w stolicy - liczą sobie 6700 za metr. Jak na Warszawę i lokalizację to cena jest ekstra. Wilanów jest świetnym miejscem - dużo zieleni, co mi osobiście bardzo odpowiada. I o dojazd do centrum też nie trzeba się specjalnie martwić bo w pobliżu jest komunikacja miejska, a autem jedzie się kilka minut. Podrzucam Wam namiary na te mieszkania, może ktoś z Was poszukuje fajnego osiedla w wawie http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/brzozowy-zakatek/
Rusałka

Postautor: kikimora » 29 sierpnia 2017, 15:20 - wt

Ja aktualnie zapoznaję się z wrocławską ofertą mieszkań z rynku pierwotnego
kikimora

Postautor: Szymon 34 » 05 września 2017, 11:31 - wt

to zobacz sobie jeszcze: mieszkania janów lubelski na sprzedaż ciekawe zarówno pod względem architektury jak i technologii, która pozwala na energooszczędność.
Szymon 34

Postautor: Euryka » 19 października 2017, 01:38 - czw

No ja właśnie chce kupić mieszkanie. Spodobała mi się oferta developera http://ksdevelopment.pl/. Mają mieszkania na nowym osiedlu. Czytałam że ich mieszkania to połączenie klasyki i nowoczesności. Co myślicie?
Euryka

Postautor: latawiec » 19 października 2017, 10:38 - czw

Nieruchomości to teraz dość popularny temat. Czy faktycznie da się na tym zarobić?
latawiec

Postautor: Wiktoria82 » 07 listopada 2017, 14:28 - wt

Znacie może jakiś sprawdzonych deweloperów? Gdzie przez 10 lat nie cieknie ciągle ze ścian?
Wiktoria82

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne