Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Basen a zdrowie

Postautor: patrykoo » 29 grudnia 2018, 16:37 - sob

A wiecie czym są odpromienniki? Chronią nas i naszych najbliższych przed szkoldiwym, geopatycznym promieniowaniem. Wiem, ze dla niektórych może to sie wydawać bujdą, ale szczerze... odkąd używam zauważyłem znaczną poprawę snu i generalnie samopoczucia. Więcej na stronie https://energy-aaron.shop.pl/ możecie się dowiedzieć, ale tak jak pisze ja tez sceptycznie na początku ale to jednak trzeba się samemu przekonać :)
patrykoo

Postautor: Baudrillard724 » 04 stycznia 2019, 15:39 - pt

Z jednej strony basen na pewno pomaga w utrzymaniu dobrej formy, ale z drugiej słyszałem opowieści grozy o grzybicach, które czasami się z niego wynosi jako „bonus” ;P. Mojego znajomego spotkał ten problem – ale szybko załatwił sprawę dzięki terapii specjalistów z https://satin.pl (do których swoją drogą też od czasu do czasu zachodzę profilaktycznie – a zaczęło się kiedyś od wrastającego paznokcia). Myślę jednak, że problem ten nie przeważa szali i mimo wszystko, dla dobrej kondycji, opłaca się jednak na ten basen zachodzić :).
Baudrillard724

Postautor: płaczka » 07 kwietnia 2019, 21:33 - ndz

W basenie niestety różne zarazki mogą się znajdować... chlor wszystkiego nie usunie a do tego też może podrażniać i wysuszać skórę jego działanie. Koniecznie po wyściu z wody trzeba się umyć specjalnymi żelami dla pływaków które neutralizują chlor. Można takie kupić na https://sbrsports.pl/, wszystko do pielęgnacji przed jak i po basenie. I radzę naprawdę używać, to nie kosztuje wiele a pomaga nam zachować zdrowie.
płaczka

Postautor: brzózka » 10 września 2019, 10:38 - wt

Ja chodziłam na basen ze względu na mój kręgosłup. Oprócz tego też miałam gimnastykę w domu, bo chciałam coś poradzić na jego ból. Efekty owszem były, ale kiedy już nie miałam tak czasu dbać o siebie i poświęcać tyle godzin dla zdrowia to zainwestowałam w urządzenie Biomag i teraz wieczorem w domu poddaję się magnetoterapii w ogóle nie wstając z kanapy tak naprawdę
brzózka

Postautor: jajecznica » 19 października 2019, 11:07 - sob

brzózka pisze:Ja chodziłam na basen ze względu na mój kręgosłup. Oprócz tego też miałam gimnastykę w domu, bo chciałam coś poradzić na jego ból. Efekty owszem były, ale kiedy już nie miałam tak czasu dbać o siebie i poświęcać tyle godzin dla zdrowia to zainwestowałam w urządzenie Biomag i teraz wieczorem w domu poddaję się magnetoterapii w ogóle nie wstając z kanapy tak naprawdę

Jak mimo takich zabiegów ból nie przechodzi to warto udać się na fmclodz.pl/rehabilitacja/ - rehabilitacja w Łodzi Ja sama tam chodziłam i koleżanka także. Szybko postawili nas na nogi, a ból już więcej nie powrocil.
jajecznica

Postautor: Rusałka » 04 grudnia 2019, 11:46 - śr

Oczywiście warto chodzić na basen ale trzeba pamiętać, że czasem można złapać grzybicę czy to miejsc intymnych czy paznokci. Jeśli macie podejrzenie infekcji to warto stosować octenisept, który skutecznie usuwa bakterie, grzyby a także wirusy. Octenisept można kupić w każdej aptece bez recepty.
Rusałka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne