Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Basen a zdrowie

Postautor: patrykoo » 29 grudnia 2018, 16:37 - sob

A wiecie czym są odpromienniki? Chronią nas i naszych najbliższych przed szkoldiwym, geopatycznym promieniowaniem. Wiem, ze dla niektórych może to sie wydawać bujdą, ale szczerze... odkąd używam zauważyłem znaczną poprawę snu i generalnie samopoczucia. Więcej na stronie https://energy-aaron.shop.pl/ możecie się dowiedzieć, ale tak jak pisze ja tez sceptycznie na początku ale to jednak trzeba się samemu przekonać :)
patrykoo
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 lutego 2018, 15:52 - czw

Re: Basen a zdrowie

Postautor: Baudrillard724 » 04 stycznia 2019, 15:39 - pt

Z jednej strony basen na pewno pomaga w utrzymaniu dobrej formy, ale z drugiej słyszałem opowieści grozy o grzybicach, które czasami się z niego wynosi jako „bonus” ;P. Mojego znajomego spotkał ten problem – ale szybko załatwił sprawę dzięki terapii specjalistów z https://satin.pl (do których swoją drogą też od czasu do czasu zachodzę profilaktycznie – a zaczęło się kiedyś od wrastającego paznokcia). Myślę jednak, że problem ten nie przeważa szali i mimo wszystko, dla dobrej kondycji, opłaca się jednak na ten basen zachodzić :).
Baudrillard724
 
Posty: 116
Rejestracja: 17 października 2018, 13:46 - śr

Re: Basen a zdrowie

Postautor: płaczka » 07 kwietnia 2019, 21:33 - ndz

W basenie niestety różne zarazki mogą się znajdować... chlor wszystkiego nie usunie a do tego też może podrażniać i wysuszać skórę jego działanie. Koniecznie po wyściu z wody trzeba się umyć specjalnymi żelami dla pływaków które neutralizują chlor. Można takie kupić na https://sbrsports.pl/, wszystko do pielęgnacji przed jak i po basenie. I radzę naprawdę używać, to nie kosztuje wiele a pomaga nam zachować zdrowie.
płaczka
 
Posty: 51
Rejestracja: 04 lipca 2017, 21:26 - wt

Re: Basen a zdrowie

Postautor: brzózka » 10 września 2019, 10:38 - wt

Ja chodziłam na basen ze względu na mój kręgosłup. Oprócz tego też miałam gimnastykę w domu, bo chciałam coś poradzić na jego ból. Efekty owszem były, ale kiedy już nie miałam tak czasu dbać o siebie i poświęcać tyle godzin dla zdrowia to zainwestowałam w urządzenie Biomag i teraz wieczorem w domu poddaję się magnetoterapii w ogóle nie wstając z kanapy tak naprawdę
brzózka
 
Posty: 62
Rejestracja: 16 listopada 2017, 16:47 - czw

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron