Urządzanie kuchni w domu

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni w domu

Postautor: whiterose » 20 kwietnia 2020, 22:48 - pn

A czy ktoś z was zastosował u siebie w domu kamień naturalny? Bo ja mam to w planach i zastanawiam się też nad tym jak teraz dbać odpowiednio o niego. W sieci udało mi się znaleźć sklep https://www.kamien-ekspert.pl/pl/c/Chemia-do-kamienia/1 . Można tam zamówić specjalną chemię do kamienia naturalnego, która pozwoli skutecznie go pielęgnować. Czy ktoś z was korzystał z ich środków? Polecacie?
whiterose

Postautor: marciniak » 29 kwietnia 2020, 09:33 - śr

Dobry piekarnik to podstawa w kuchni :) Ja bardzo dużo gotuję i piekę więc dla mnie electrolux z opcją steam bake jest najlepszy :) Dzięki dodatkowi pary potrawy są idealnie wypieczone i naprawdę pyszne.
marciniak

Postautor: kajaM » 02 czerwca 2020, 13:33 - wt

Fajnym piekarnikiem jest na pewno SP-50 Solgazu. Całkiem fajna i prosta konstrukcja, która na pewno zadowoli każdego. Sterowanie dotykowe jest bardzo przyjemne i przydatne. Łatwo taki piekarnik utrzymać w czystości dzięki wkładom katalitycznym w środku. No i brak wszelkich pokręteł też ułatwia proces czyszczenia. Funkcjonalnie całkiem rozbudowany piekarnik i właściwie nikomu nie zabraknie jakiejś funkcji. Jest wszystko co musi być.
kajaM

Postautor: jajecznica » 13 czerwca 2020, 05:36 - sob

gorski pisze:Na pewno należy zaopatrzyć się w dobrej jakości blaty kuchenne. Ważne jest bowiem to, aby był on solidny. Wiadomo jak to jest. Często bowiem kroimy bezpośrednio na nim, stawiamy gorące przedmioty czy też rozlewamy wodę. Należy wiec wybrać produkt wysokiej jakości, aby nie trzeba było go co jakiś czas wymieniać. Tutaj https://www.belmeb.pl/blaty-kuchenne.html jest wiele ciekawych propozycji.

z blatów kuchennych konkretnie to fajne są Drewniane blaty kuchenne Firma Panmar WOOD jest jedym z lepszych na rynku producentów. Cieszą się duzą popularnością wśród klientów. Wykonują swoją pracę solidnie, z dobrych jakościowo, trwałych materiałów. Ceny mają bardzo w porządu, a na zamówienia nie trzeba długo czekac
jajecznica

Postautor: lolka05 » 23 października 2020, 13:40 - pt

Wiele sytuacji jest takich, kiedy musimy udrożnić rury. Resztki jedzenia, które przedostają się do wnętrza mogą spowodować zapchanie się zlewu. Poznaj zatem profesjonalne środki do udrażniania rur od firmy http://www.stocker.com.pl/38-udraznianie-rur i zapobiegnij tym trudnym sytuacjom. Na pewno warto jest mieć takie środki u siebie w domu, na wszelki wypadek.
lolka05

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne