Urządzanie kuchni w domu

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni w domu

Postautor: lulek » 29 marca 2022, 15:48 - wt

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na profesjonalnym blenderze, to z tego co wiem, wiele ciekawych propozycji w tym zakresie można znaleźć na stronie tego sklepu blendima.pl. Jeżeli wcześniej nie słyszeliście o tym miejscu, to myślę że warto sobie tam zerknąć. Asortyment mają naprawdę bardzo rozbudowany, więc bez problemu każdy znajdzie jakiś blender blendima dla siebie
lulek

Postautor: Romka » 10 kwietnia 2022, 23:20 - ndz

Kuchnia miała być nowoczesna i funkcjonalna co mi się udało. Meble zostały wykonane na wymiar u lokalnego stolarza a sprzęt agd zamówiłam w Solgaz. Ich sprzęt to pierwszej klasy wykonanie i funkcjonalność, a także innowacyjne rozwiązania. Ich kuchenka "gaz pod szkłem" wygląda jak indukcyjna i spala mniej gazu od tradycyjnych kuchenek, a do tego jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.
Romka

Postautor: wawka » 20 kwietnia 2022, 10:38 - śr

Też jestem na etapie urządzania swojej kuchni, a w sumie to już na finiszu :) Ostatnią rzeczą jaką zamówiła to Komplety sztućców sklep internetowy - dokładnie takie, jakie mi się podobały, więc jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
wawka

Postautor: bubek » 21 kwietnia 2022, 21:14 - czw

Jeżeli zależy wam na porządnym i wytrzymałym sprzęcie gastronomicznym, to najlepiej będzie, jak przejrzycie sobie ofertę tego sklepu gastromania.pl Myślę że mają to na tyle duży wybór, że bez problemu każdy będzie wybrać tam coś do swojego lokalu. Sama mam zamiar zamówić tam parę rzeczy jak np. porcelana isabell, ponieważ akurat panują tam atrakcyjne promocje z których warto skorzystać.
bubek

Postautor: opolska » 10 maja 2022, 13:32 - wt

Polecam także Sklep Technica. Znajdziesz tam wiele propozycji dla gastronomii - na przykład tostery. Zachęcam do odwiedzenia ich strony pod adresem https://sklep.technica.pl/tostery/toste ... 50-s-style .
opolska

Postautor: adik » 23 maja 2022, 16:20 - pn

A co powiecie na czarne blaty kuchenne? Bo ja takie tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/405-cza ... y-kuchenne znalazłem i chyba je zamówię do mojej kuchni. Wydaje mi się że do mebli będą pasować fajnie, takie ma moja córka i mi się u niej właśnie spodobały tak.
adik

Postautor: grandzia » 30 maja 2022, 09:32 - pn

popatrz sobie na odpowiednie oswietlenie ono wiele wnosi do pomieszczenia.. moze ktoras wpadnie ci w oko https://oswietlenie-sklep.pl/lena-lighting-m-20.html
grandzia

Postautor: wawka » 01 czerwca 2022, 01:02 - śr

Wbrew pozorom, urządzenie kuchni wcale nie jest takie proste jakby mogło się wydawać. Jeśli przykładowo zastanawiacie się nad tym, jaki syfon wybrać do zlewu, to odsyłam was na stronę: https://bilgorajska.pl/aktualnosc,26464 ... porad.html skąd dowiecie się znacznie więcej na ten temat.
wawka

Postautor: Beowolf » 03 czerwca 2022, 13:06 - pt

Najlepszym wyborem są zawsze meble na wymiar i polecam kontakt z firmą EM-Meble. Dzięki nim wasza kuchnia będzie wyglądać perfekcyjnie i będzie bardzo funkcjonalna.
Beowolf

Postautor: limonit » 03 czerwca 2022, 13:17 - pt

Nikt nie poruszał kwestii listwa magnetyczna do kuchni która pojawia się w coraz większej ilości domów ze względu na praktyczność i nowoczesny design. Sama ostatnio sobie ją sprawiłam i wygląda naprawdę świetnie
limonit

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne