Urządzanie kuchni w domu

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni w domu

Postautor: whiterose » 20 kwietnia 2020, 22:48 - pn

A czy ktoś z was zastosował u siebie w domu kamień naturalny? Bo ja mam to w planach i zastanawiam się też nad tym jak teraz dbać odpowiednio o niego. W sieci udało mi się znaleźć sklep https://www.kamien-ekspert.pl/pl/c/Chemia-do-kamienia/1 . Można tam zamówić specjalną chemię do kamienia naturalnego, która pozwoli skutecznie go pielęgnować. Czy ktoś z was korzystał z ich środków? Polecacie?
whiterose

Postautor: marciniak » 29 kwietnia 2020, 09:33 - śr

Dobry piekarnik to podstawa w kuchni :) Ja bardzo dużo gotuję i piekę więc dla mnie electrolux z opcją steam bake jest najlepszy :) Dzięki dodatkowi pary potrawy są idealnie wypieczone i naprawdę pyszne.
marciniak

Postautor: kajaM » 02 czerwca 2020, 13:33 - wt

Fajnym piekarnikiem jest na pewno SP-50 Solgazu. Całkiem fajna i prosta konstrukcja, która na pewno zadowoli każdego. Sterowanie dotykowe jest bardzo przyjemne i przydatne. Łatwo taki piekarnik utrzymać w czystości dzięki wkładom katalitycznym w środku. No i brak wszelkich pokręteł też ułatwia proces czyszczenia. Funkcjonalnie całkiem rozbudowany piekarnik i właściwie nikomu nie zabraknie jakiejś funkcji. Jest wszystko co musi być.
kajaM

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne