Strona 1 z 6

Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 15 sierpnia 2012, 19:13 - śr
autor: Pisarz
Myślę, że każdy chciałby poznać naprawdę skuteczny sposób, dzięki któremu to będzie mógł zarobić całkiem niezłe pieniądze niewiele przy tym robiąc.

Wbrew powszechnie panującym opiniom i pozorom rozwiązania takie znajdują się zdecydowanie bliżej, aniżeli moglibyśmy początkowo przypuszczać. Przede wszystkim jednak w takiej sytuacji wymagany będzie od nas jakiś własny kapitał początkowy, którym będziemy obracać.

Obrazek

Dobrym i najbardziej chyba bezpiecznym pomysłem na start okazać może się jakaś atrakcyjna lokata bankowa. Co prawda w tej sytuacji może i nie zbijemy kokosów, jednak kilka procent w skali roku będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, aniżeli trzymanie pieniędzy na zwykłym rachunku rozliczeniowym lub w tak zwanej skarpecie w szufladzie sypialni.

Przede wszystkim powinniśmy jednak uważać na podatek Belki bo to może pomniejszyć nasze realne zyski z lokaty. Ten dopaść może i nie miło zaskoczyć osoby posiadające większe sumy oszczędności zgromadzone na lokacie. Istnieją dzisiaj naprawdę proste sposoby na jego uniknięcie, jednakże o te polecam wszystkim spytać w oddziale wybranego banku.

Rzecz jasna opisywana lokata nie jest jedynym sposobem na osiągnięcie godziwego zysku z zainwestowanych środków. Bardzo interesującym wyjściem są także od jakiegoś czasu pożyczki pozabankowe. Zapewne część osób w ogóle jeszcze nie słyszała o portalach, za pomocą to których zaciągać można kredyty. Polega to na niczym innym, jak po prostu na tym, że użytkownicy na nich zarejestrowani udzielają sobie nawzajem pożyczek na uprzednio ustalone warunki oraz zabezpieczenia. My będziemy tymi, którzy tych pożyczek właśnie będą udzielać.

Więcej informacji można znaleźć na stronie : http://vibank.pl/?p=218

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 31 maja 2013, 16:28 - pt
autor: studento
można też zarobić zgarniając prowizję przy zakładaniu jej dla siebie

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 10 sierpnia 2015, 17:53 - pn
autor: maślanka
Banki są jak sekty,otoczą Cię i nie pozwolą zrezygnować. Ja wolę korzystać z klubu-inwestorów https://klub-inwestorow.pl/ i pomnażam swoje pieniądze bez ryzyka i upierdliwości banku.

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 24 września 2015, 11:15 - czw
autor: monteo
Na lokacie jak na lokacie, coś tam się zarabia. Ale ja postanowiłem skorzystać z oferty https://www.proficredit.pl/ Przystąpiłem do programu partnerskiego. Moje wymagania w całości zostały spełnione. pieniądze pracują, a na moje konto wpływa dodatkowa wyplata. W naszej współpracy nic nie zgrzyta i jestem bardzo zadowolony.

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 28 września 2015, 22:11 - pn
autor: Miki
Z tego co wiem lokaty raczej dużych zysków nie przynoszą. Wiele osób inwestuje w złoto lub w złote monety. Po jakimś czasie oddają do skupu i zyskują na tym. Pamiętajcie, że oddając monety do skupu porównajcie ceny jakie proponują z innymi skupami. Ja mogę polecić uczciwy skup CoinArt http://www.coinart.pl/ robią wycenę od ręki co jest dużym plusem

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 16 października 2015, 14:51 - pt
autor: Borys33
Nie za wielkie pieniądze ,masz na bank bezpieczeństwo.

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 16 października 2015, 23:58 - pt
autor: marek66
A propos lokat polecam Wam artykuł:

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 05 stycznia 2016, 23:21 - wt
autor: spicybartek
Na lokacie? Średnio. Moim zdaniem lepszą opcją są pożyczki pozabankowe. Ja dostaje za takie pożyczi 10% + bonusy, nie opłaca sie na lokatach tego zostawiać, serio

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 11 stycznia 2016, 13:33 - pn
autor: Drugi
Wszystko zależy od tego czy ktoś chce lokować bezpiecznie, czy lubi ryzyko. Jak bezpiecznie to lokaty, jak ryzyko, to inne propozycje.

Re: Czy na lokacie można zarobić ?

Post: 20 stycznia 2016, 18:37 - śr
autor: CzarnaKlaudia
tez mi sie wydaje ze lokata juz nie jest oplacalna...lepiej szukac jakis alternatywnych zrodel. ja na przyklad zarabiam na programie partnerskim Nova Cash, polecam produkty finansowe