Co z witaminą D?

Dyskusje na różne tematy

Co z witaminą D?

Postautor: marta » 02 marca 2022, 11:44 - śr

Kiedy powinno się ją suplementować? Jaki ma wpływ niedobór tej witaminy na tarczycę? Mam z tym problem i lekarz powiedział żebym uzupełniała tą witaminę zwłaszcza jesienią i zimą
marta

Re: Co z witaminą D?

Postautor: anielka » 02 marca 2022, 11:50 - śr

No na pewno w naszej szerokosci geograficznej to must have :) no i witamina d ma wplyw na wiele spraw w organizmie wiec naprawde warto. poczytaj sobie na https://chc.com.pl/witamina-d-a-choroby-tarczycy-2/
anielka

Postautor: Reportowicz » 24 lipca 2022, 18:50 - ndz

Niestety aż tak za bardzo ja się nie znam na tych kwestiach, ale jestem zdania, że właśnie sama suplementacja jest niezwykle ważna i ja również ją stosuję podczas aktywnych ćwiczeń fizycznych. Myślę, że jeśli ktoś szuka dobrej przedtreningówki to poprzez link może ja znaleźć. Ja przede wszystkim właśnie zamawiam suplementy w tym sklepie gdyż bardzo cenię sobie wysoką jakość.
Reportowicz

Postautor: bubek » 04 sierpnia 2022, 14:29 - czw

Cześć. Jak już mowa o suplementach, to ostatnio zastanawiałam się czy nie zamówić może podagrycznik pospolity. Koleżanka powiedziała mi, żebym w wolnej chwili zajrzała sobie na stronę sklepzycia.pl ponieważ tam można znaleźć tego typu produkty. Przyznam szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona ich asortymentem :) Polecam i wam tam zerknąć.
bubek

Wróć do Rozmowy ogólne