język angielski

Dyskusje na różne tematy

język angielski

Postautor: iskra » 14 stycznia 2022, 20:41 - pt

Jakie znacie skuteczne metody nauki tego języka? Może jakieś dobre kursy, nawet online mogą być.
iskra

Re: język angielski

Postautor: gaga12 » 15 stycznia 2022, 23:18 - sob

Szkół językowych, kursów jest bardzo dużo. Żeby znaleźć coś online teoretycznie też nie ma problemu. Z tym, że kwestia jak się trafi, na jakiego nauczyciela. Jeśli uczy się w grupie, to też nie każdemu to odpowiada. Ogólnie trzeba dobrze wybrać, łatwo powiedzieć :) Ja kurs dla siebie znalazłam dzięki koleżance. To ona mi podesłała link do https://www.youtube.com/watch?v=i8EdG_I2XL8 . Wszystko co tam jest obejrzałam, też na darmowe lekcje kursu Aktywny Angielski się zapisałam. Super jest ta metoda, gdzie dużo się mówi i ćwiczy.
gaga12

Postautor: Gretta » 17 stycznia 2022, 17:17 - pn

Angielski? Czy też jakiś język dodatkowy jeszcze? Ja to już nawet nie próbuje, no ale mogę wspierać moje dzieci pod kątem nauki języków obcych i to robie właśnie;) Zapisałam je do super szkoły, Te Vizja Okopowa stawia na języki obce, zajęć jest sporo, a też i na dużo dodatkowych rzeczy.
Gretta

Postautor: Groszek93 » 20 stycznia 2022, 11:49 - czw

Ja uczę się języka angielskiego w szkole http://profi-lingua.pl/. Jestem bardzo zadowolona z jakości lekcji, są ciekawe, a lektor dzieli się fajnymi materiałami. Zajęcia prowadzone są online, a ich cena była bardzo atrakcyjna. Chyba zapiszę się na kolejny kurs, bo bardzo mi się spodobało.
Groszek93

Postautor: Greysowa » 20 stycznia 2022, 12:24 - czw

Angielski, taki powszechny, taki popularny i może też przez to:) Warto dobrze znać angielski, ten przydaje się w różnych aspektach życia. Ja to tak średnio znam angielski, no ale za to mogę przyłożyć się do nauki u mojego syna. Wybrałam już własnie dlatego dobrą dla niego szkołę - prywatną Te Vizje.
Greysowa

Wróć do Rozmowy ogólne