inwestycja

Dyskusje na różne tematy

Re: inwestycja

Postautor: Rusałka » 21 lutego 2022, 22:46 - pn

No na tą chwilę to chyba nie ma lepszej opcji inwestycji, niż fotowoltaika. Zobaczcie sami np tutaj: https://instalacjefotowoltaiczne.com/kalkulator-instalacji-fotowoltaicznej/ jaki jest zysk z takiej instalacji fotowoltaicznej. Jak widać - konkretny. A co jak co, ale ceny prądu muszą iść w górę, tak więc zysk z już zamontowanej instalacji fotowoltaicznej z roku na rok będzie rósł.
Rusałka

Postautor: SebastianMik » 24 lutego 2022, 23:45 - czw

Według mnie jeżeli już wolisz wybrać kantor internetowy to na pewno warto sprawdzić różne opcje i upewnić się czy to na pewno dobry kierunek. Dlatego ja zanim zacząłem korzystać z jednego to sprawdziłem sobie zestawienie, informacje oraz opinie użytkowników na https://gieldykryptowalut.pl/kantorekspert-opinie/ na przykład jeżeli będziecie chcieli dowiedzieć się więcej na temat takich firm jak kantorekspert z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Można liczyć na szereg podpowiedzi, aby upewnić się czy to na pewno kantor warty uwagi dla bezpieczeństwa Waszych środków.
SebastianMik

Postautor: Wiki823 » 10 marca 2022, 18:38 - czw

A co powiecie na https://www.wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ ? Od niedawna właśnie inwestuję tutaj i powiem wam, że dla mnie wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że można sporo zyskać to też wiem, że moje finanse są tutaj bezpieczne
Wiki823

Postautor: Roarrra » 20 marca 2022, 08:00 - ndz

A może dobra, dobrze płatna praca? Jeżeli chodzi o podreperowanie domowego budżetu to chyba szukanie pracy będzie najbardziej rozsądną decyzją. Powinniście sobie to dobrze przemyśleć. Fachpraca ma oferty pracy recepcjonistka- sprawdź, może akurat na takim stanowisku się sprawdzić;) Również tu można znaleźć wiele innych ogłoszeń.
Roarrra

Postautor: iskra » 27 marca 2022, 01:38 - ndz

Inwestować trzeba rozsądnie, zwłaszcza jak ktoś dopiero zaczyna. Czasy mamy jakie mamy, niepewne. Chociaż tak jak PZU mimo, że pandemia to za ubiegły rok zanotowali najwyższy zysk od wielu lat. Założona strategia jaką wcześniej przedstawili okazała się nie tylko teorią. Dlatego akcje PZU z pewnością pójdą w górę. Cała firma na to pracowała.
iskra

Postautor: alfa » 29 marca 2022, 20:43 - wt

A planuje ktos z was zainwestowac w PZU? Patrzac na to jakie maja rezutaty za 2021 to naprawde niezle sie zapowiadaja, mysle, ze wszyscy są tymi wynikami zaskoczeni,bo pandemia itp..
alfa

Postautor: Kinka » 07 kwietnia 2022, 00:23 - czw

Ważne aby inwestycję wybierać bezpiecznie. Jeśli lokujemy kapitał to przecież nie chcemy na tym stracić tylko zyskać. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego - ta strategia inwestowania zakłada unikanie lokowania środków finansowych tylko w jeden typ aktywów. Sama w sobie nie jest w stanie zniwelować ryzyka inwestycyjnego do zera, przyczynia się jednak do zmniejszenia ryzyka całkowitego.
Kinka

Postautor: SebastianMik » 09 kwietnia 2022, 12:44 - sob

W ostatnich latach inflacja nas nie oszczędza, dlatego warto zadbać o inwestycje. Ja swoje wszystkie oszczędności ulokowałam w złocie i srebrze, korzystając z tej oferty - https://www.mennicaskarbowa.pl/ Bardzo dobry wybór, pełne wsparcie obsługi i konkurencyjne ceny. Pozdrawiam i udanych wyborów oczywiście w tym zakresie życzę!
SebastianMik

Postautor: janinka8 » 30 maja 2022, 23:57 - pn

A co myślicie o tym co się dzieje na rynku rosyjskim? Moim zdaniem w tym momencie wcale nie warto tam inwestować. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę osłabienie rubla ,jakie ma teraz miejsce. Poza tym kraj jest teraz odcięty od systemu SWIFT, co tworzy problemy z rozliczaniem się na tym rynku
janinka8

Postautor: Kasia36 » 21 czerwca 2022, 21:43 - wt

Ja zainwestowałam w fotowoltaikę w Świdnicy. Bardzo długo zastanawiałam się jak mogę zaoszczędzić na rachunkach, które przy dwójce dzieci potrafią być bardzo wysokie. Wybór padał na fotowoltaikę i jestem zdowolona.
Kasia36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne