Krem do cery dojrzałej

Dyskusje na różne tematy

Krem do cery dojrzałej

Postautor: Kinka » 27 lipca 2021, 21:15 - wt

Witajcie. Mam pytanie odnośnie pielęgnacji cery dojrzałej. Czy jak pojawiają się u mnie widoczne oznaki starzenia to kosmetyki coś poradzą czy już tylko wypełniacze? Jakim krem na dzień możecie mi polecić?
Kinka

Re: Krem do cery dojrzałej

Postautor: iskra » 28 lipca 2021, 21:32 - śr

Pewnie, że poradzą. Jakie wypełniacze Ci w głowie? Ja jak skończyłam 30 lat to już zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych.
iskra

Postautor: płaczka » 28 lipca 2021, 23:23 - śr

Mojej mamie kupiłam kilka miesięcy temu modelujący owal twarzy krem na dzień DermAbsolu i efekty są. Jakbyś zobaczyła ją wcześniej i teraz to byś pomyślała, że była na jakimś zabiegu. Skóra bardziej napięta, zmarszczek o wiele mniej, naprawdę wygląda znacznie młodziej i czuje się dzięki temu lepiej. Krem ładnie też rozświetla skórę.
płaczka

Postautor: Kinka » 29 lipca 2021, 19:42 - czw

Hm a jak ze składem? Bo ja mam wrażliwą skórę, zapomniałam dopisać. I też nie wszystkie kosmetyki mogę bo mnie uczulają.
Kinka

Postautor: płaczka » 29 lipca 2021, 20:03 - czw

Kinka pisze:Hm a jak ze składem? Bo ja mam wrażliwą skórę, zapomniałam dopisać. I też nie wszystkie kosmetyki mogę bo mnie uczulają.

DermAbsolu to jest linia dermokosmetyków Avene, jak najbardziej dla posiadaczek cery wrażliwej. Jeśli miałabym testować kosmetyki to właśnie takie z apteki bo tu ryzyko wystąpienia uczulenia jest na pewno mniejsze.
płaczka

Postautor: Omgala » 01 sierpnia 2021, 23:50 - ndz

Moim zdaniem odpowiednie pielęgnacja to podstawa, przetestuj sobie ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Fa ... czkowy/295 , u mnie sprawdza się świetnie, może Tobie też pomoże :)
Omgala

Postautor: mczay » 22 sierpnia 2021, 20:38 - ndz

A mi farmaceutka też polecała kosmetyki z Avene DermAbsolu. Znamy się od lat bo mam aptekę pod blokiem i rozmawiałyśmy o pielęgnacji właśnie, zwróciłam jej uwagę, że bardzo odmłodniała ostatnio. I mi zdradziła, że tej serii używa i dużo jej osób mówi właśnie, że pozytywne efekty są. Także ja na własne oczy widziałam jak działają te kosmetyki i na pewno też sobie je kupię.
mczay

Postautor: Moska90 » 31 sierpnia 2021, 08:25 - wt

Czy coś z tego https://ktomalek.pl/preparaty-ochronne-na-skore/k-57/1 sprawdzi się przy ukąszeniach owadów? Potrzebuję jakiejś maści bardzo pilnie, ponieważ dzieci wróciły z obozu całe pogryzione i nie chcę, żeby się męczyły całą noc. Jednak podczas pobytu nad jeziorem nawet preparaty na owady ich nie uchroniły.
Moska90

Postautor: ksenia8411 » 30 września 2021, 01:02 - czw

Jeśli odpowiednio wcześnie zacznie się stosować dobre kosmetyki o działaniu przeciwstarzeniowym to te zmarszczki naprawdę się tak nie pojawiają. A jak wybieramy takie produkty to najlepiej z polecenia, Avene to górna półka, wcale się nie dziwię, że ich produkty są tu polecane.
ksenia8411

Postautor: Moska90 » 25 października 2021, 23:11 - pn

Dobrze wiedzieć, czego konkretnie potrzebujece do pielęgnacji własnej cery. Wiem, żę wiele osób dzisiaj stawia na zakupy internetowe i moim zdaniem jest to faktycznei bardzo dobry pomysł. Na pewno warto byłoby zajrzeć w takie miejsca jak https://mintishop.pl/ by przekonać się, co faktycznie mogłoby być odpowiednie dla Wasze cery. Myślę, że to moze być dla Was dużym wsparciem, sami sie przekonajcie!
Moska90

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne