Strona 1 z 5

reklama dla firmy

Post: 16 lipca 2021, 18:32 - pt
autor: wariatka
reklama w google to jedna z lepszych metod jak można spowodować, by strona zaczęła na siebie zarabiać, zdobyła więcej nowych użytkowników i co ważne takich którzy szukają właśnie takiego portalu, sklepu. Nie zostali losowo przysłani czy są z przypadku

Re: reklama dla firmy

Post: 17 lipca 2021, 21:57 - sob
autor: brzózka
Obecnie to przede wszystkim działania sieciowe, bo to i tak, właśnie tam, klienci będą szukali potencjalnych usług, związanych być może z naszą branżą. Agencja http://womm.com.pl/ doskonale wie jak to działa i pod to poprowadziła dla mojej firmy kampanię reklamową opartą na szeptance. W ten sposób pomysłowo ale i z wyczuciem, docierają do odpowiednich grup z delikatnym przekazem, zwiększając zainteresowanie ofertą marki pod konkretne wymagania.

Re: reklama dla firmy

Post: 30 listopada 2021, 15:22 - wt
autor: janinka8
Ja staram się reklamować w social mediach ;) Zalożyłam profile na facebooku i instagramie. Dość ciężko było się przebić, żeby przyciągnąć zainteresowanych, ale dokupiłam trochę like i follow i poszło :) Coraz więcej osób odwiedza mój sklep i coraz więcej z nich kupuje produkty. Jeśli szukacie godnej zaufania strony gdzie możecie kupić interakcje na Wasze profile to sprawdźcie https://www.socialmediabost.pl/socialmediabost-opinie

Re: reklama dla firmy

Post: 02 grudnia 2021, 21:18 - czw
autor: ziemowit
Nie wiem czy teraz są osoby które same działają z reklamą. Zdecydowanie bardzie wygodniej ale i przede wszystkim bezpieczniej jest zlecić działania marketingowe agencji reklamowej, dzięki czemu mamy wygoda zlecenia prac. No i możemy się skupić na innych działaniach związanych z rozwijaniem firmy.

Re: reklama dla firmy

Post: 09 grudnia 2021, 14:23 - czw
autor: Reportowicz
Samo już wykonanie skutecznej kampanii reklamowej dla firmy jest bardzo poważną sprawą i myślę, że również warto jest posiadać jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Polecam również zapoznanie się z wpisem https://www.epuap.pl/jak-dobrac-influen ... -kampanii/ aby wiedzieć jak dobrać influencera do naszych kampanii marketingowych.

Re: reklama dla firmy

Post: 10 grudnia 2021, 14:25 - pt
autor: gorski
Prawda jest taka, że wiele zależy od tego jakie mamy zasoby finansowe i w jakiej branży działamy. Właśnie dlatego na spokojnie należy sobie zerknąć tutaj https://www.infobrokering.com.pl . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można tam między innymi zakupi bazy e-mailingowe. Zastanówcie się nad taką opcją.

Re: reklama dla firmy

Post: 15 grudnia 2021, 13:27 - śr
autor: bartlomiejbe
W jaki sposób osiągnąć wyznaczony target jeszcze przed końcem roku? Moim zdaniem warto postawić na skuteczne akcje promocyjne dzięki nagrodom pieniężnym od Sodexo. Wiele osób bierze udział w takich akcjach, aby zdobyć atrakcyjne dla nich nagrody. Dzięki temu Wasza firma może sprawnie osiągnąć zamierzony cel finansowy i zwiększyć wyniki sprzedaży. Co o tym myślicie? Zostawiam Wam stronę, gdzie znalazłem rozwiązania od Sodexo: https://bit.ly/skuteczne_nagrody :)

Re: reklama dla firmy

Post: 15 grudnia 2021, 16:02 - śr
autor: kerwajow
Najlepsza będzie reklama w Internecie. Mam na myśli Facebooka albo Google Ads.

Re: reklama dla firmy

Post: 10 stycznia 2022, 20:33 - pn
autor: Reportowicz
Ogólnie jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć również jak najwięcej na temat reklamy w social mediach i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego w dzisiejszych czasach. Bardzo ciekawie w artykule https://aplikacjabiznesowa.pl/2021/11/1 ... -do-marki/ również opisano kwestię tego jak odpowiednio dobiera się hasztagi do marki naszej firmy.

Re: reklama dla firmy

Post: 02 lutego 2022, 16:44 - śr
autor: kitkaja
Jeżeli posiadasz własną firmę na pewno chcesz jak najlepiej zareklamować swój biznes. W takim momencie najlepiej wynająć profesjonalistów na przykład z tego biura tutaj https://quality-factor.pl/kontakt/. Najbardziej skuteczna reklama to obecnie ta w sieci a oni na tym się znają jak nikt inny.