Wybór szkoły

Dyskusje na różne tematy

Wybór szkoły

Postautor: Strelka » 13 czerwca 2021, 15:43 - ndz

Szukam jakiejś dobrej szkoły dla mojego syna, konkretnie to chodzi o podstawówkę. Macie może coś godnego polecenia z Warszawy, najlepiej bliżej centrum? Ważne jest to żeby jak coś dało się komunikacją miejską bez większego problemu dojechać.
Strelka

Re: Wybór szkoły

Postautor: Madameadame2 » 15 czerwca 2021, 22:40 - wt

Pewnie i tak będziesz zawozić autem dziecko do szkoły, może w późniejszych klasach komunikacja, autobusy będą wchodzić w grę, też na to warto tak patrzeć. Jeżeli chodzi o śródmieście to Te Vizja, szkoła przy Okopowej to chyba najlepszy wybór. Sporo osób już dobrze wypowiadało się o tym miejscu.
Madameadame2

Postautor: Dzennika5 » 17 czerwca 2021, 09:05 - czw

Centrum to zarówno plusy jak i minusy, weź sobie to pod uwagę;) Ja zawoże codziennie syna do szkoły i na całe szczęście nie mam problemów z korkami. Ja wybrałam szkołe prywatną i jest super!
Dzennika5

Postautor: opolska » 17 czerwca 2021, 14:46 - czw

A gdzie najlepiej kupować podręczniki dla dzieci? Zastanawiam się nad tym bo moja córka niedługo rozpoczyna edukację. Widziałam, że księgarnia Tantis ma bardzo dużą ofertę jeśli chodzi o podręczniki: https://tantis.pl/serie/wczoraj-i-dzis-7082 . Mieliście okazję robić u nich zakupy online?
opolska

Postautor: MacieX822 » 18 czerwca 2021, 10:46 - pt

Przy Okopowej jest bardzo fajna szkoła, właśnie Te VIzja:) Sprawdzona więc mogę polecić, córka bardzo chwali, znalazła tu pełno kolegów i koleżanek, a nauczyciele też są wyrozumiali. Zobacz sobie na ich stronie jak szkoła wygląda, placówka jest nowoczesna, świetnie wyposażona i to też jest bardzo duży plus. Polecam.
MacieX822

Postautor: Melaska » 19 czerwca 2021, 14:27 - sob

Rzeczywiście ta szkoła przy Okopowej to musi być dobra, jak tak rozmawiałam z innymi rodzicami to bardzo ją chwalą, głównie za nowoczesne sale, dobre wyposażenie i nauczycieli. Ja mam syna w przedszkolu jeszcze, ale jeżeli chodzi o wybór szkoły to już wiem gdzie będę zapisywać dziecko.
Melaska

Postautor: whiterose » 28 czerwca 2021, 09:58 - pn

Wybór szkoły nigdy nie jest prosty, jakby się wydawało... W końcu chodzi tutaj o naszą przyszłość itd. Często też mamy obawy- jak wszystko przebiega... Na stronie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja możecie znaleźć cenne porady jak przebiega rekrutacja do szkoły średniej etc.
whiterose

Postautor: Anitas04 » 20 sierpnia 2021, 06:43 - pt

Ode mnie kolejna pozytywna opinia o Te Vizji. Jak tak czytam co piszecie to widzę, że wszyscy mają podobne wrażenie co ja, a w sumie dopiero 2 lata tu chodzi moja córka, jeszcze wiele przed nią. Szkoła jest super i nie zamieniłabym jej na żadną inną.
Anitas04

Postautor: sofia32 » 13 września 2021, 18:45 - pn

Wybór szkoły to jedno, ale na rozwój dziecka wpływ ma wiele czynników. Niedawno sporo czytałam o ogólnym rozwoju dzieci i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Przeczytałam, że muzykoterapia odstresowuje malucha. W ten sposób można połączyć zabawę z rozwojem. Można dziecko zainteresować różnymi wyliczankami, rymowankami czy tańcami. Jeśli szukacie pomocy, to polecam zajrzeć tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/muzyka-muzykoterapia . Jest tam wiele książek na ten temat.
sofia32

Wróć do Rozmowy ogólne