Choroby XXI wieku

Dyskusje na różne tematy

Re: Choroby XXI wieku

Postautor: ksenia456 » 02 września 2022, 11:28 - pt

Niestety jest wiele chorób

___
odzież damska
ksenia456

Postautor: kitkaja » 05 września 2022, 17:13 - pn

Na pewno do takich chorób można zaliczyć stres bo dotyka coraz więcej osób i nieleczony pogłębia się w grosze stany. Warto nauczyć się go kontrolować a w tym pomoże szkolenie antystresowe. Nauczą cię tam jak się wyciszać i stosować odpowiednie techniki. Wiem że Human Skills ma świetne szkolenia z tego zakresu.
kitkaja

Postautor: Barti » 07 września 2022, 19:45 - śr

Jeśli chodzi o cukrzyce, to pomocna w jej leczeniu jest tlenoterapia w komorze hiperbarycznej, na którą możecie się wybrać pod tym adresem - http://tlenowyzakatek.pl/. Zastosowanie tlenoterapii daje świetne efekty zwłaszcza w przypadku wystąpienia trudno gojących się ran, owrzodzeń i pęknięć skóry.
Barti

Postautor: corolla2 » 15 września 2022, 13:49 - czw

Ja korzystam z pomocy psychologa i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Jest to poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Serdecznie polecam tę placówkę - moim zdaniem to bardzo dobry wybór. Można umówić się także na poradę online.
corolla2

Postautor: brzózka » 25 września 2022, 10:53 - ndz

Na pewno choroby spowodowane stresem do nich należą. W końcu ciągle za czymś gonimy, staramy się być najlepsi a jak coś nam nie wychodzi to się denerwujemy i złościmy. A można czasem trochę wyluzować, przyjmując sanprobi stress i starać się inaczej podchodzić do problemów świata codziennego.
brzózka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne