Piękna twarz

Dyskusje na różne tematy

Re: Piękna twarz

Postautor: opolska » 26 października 2021, 10:14 - wt

Warto spytać swojego dermatologa o leki i kosmetyki recepturowe. Co prawda wiele aptek odeszło od ręcznej produkcji leków ale taką receptę nadal zrealizujesz w aptekach sieci DOZ. Zachęcam do zapoznania się z taką możliwością - jestem pewna, że będziecie zadowoleni.
opolska

Postautor: wawka » 26 października 2021, 20:44 - wt

Ja mogę cieszyć się piękną, zadbaną i nawilżoną cerą dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Nie zawsze tak było, ale teraz przykładam do tego dużą wagę i stosuję pielęgnację naturalną. Powiem wam, że kosmetyki https://www.herbapol-polana.com/ to naprawdę cud! Nie dość, że są bardzo skuteczne to do tego ich cena nie jest wygórowana.
wawka

Postautor: Moska90 » 27 października 2021, 10:00 - śr

Ale nad czym się tutaj zastanawiać? Odpowiednia pielęgnacja powinna być zawsze priorytetem. Wiem, żę stosując takie kosmetyki jak chociażby naturalne masło do ciała będziecie w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z takimi kwestiami, więc śmiało weźcie to pod uwagę. Myśle, że może być to dla Was dużym wsparciem.
Moska90

Postautor: marciniak » 29 października 2021, 11:30 - pt

Może warto wypróbować koreańską pielęgnację? Słyszeliście może o takich kosmetykach? Tutaj znajdziecie źródło interesującego artykuł o tej tematyce. Moim zdaniem warto przetestować.
marciniak

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne