Własny biznes

Dyskusje na różne tematy

Re: Własny biznes

Postautor: karolinarowek » 26 kwietnia 2021, 22:52 - pn

Jeśli prowadzicie biznes, w którym potrzebne są wam elementy z tworzyw sztucznych, to warto podjąć współpracę z firmą, która w tej kwestii ma doświadczenie i wykona dla was wysokiej jakości elementy Produkcja elementów z tworzyw sztucznych to jedna ze specjalności firmy Alkaz, która ma sporą wiedzę i z chęcią stworzy dla was każdą ilość potrzebnych elementów. Ich domeną jest stawianie na jakość i precyzję.
karolinarowek

Postautor: Biała15 » 28 kwietnia 2021, 08:32 - śr

W każdej firmie niezwykle ważna jest reklama, teraz dzięki internetowi oraz narzędziom takim jak facebook ads marketing to naprawdę bardzo łatwe zadanie. Wystarczy znac podstawy lub wiedziec gdzie szukac pomocy. Bez marketingu żadna firma nie wypłynie na szerokie wody.
Biała15

Postautor: Aligator » 28 kwietnia 2021, 10:49 - śr

Jeśli rozważa ktoś założenie własnej działalności, to według mnie powinien zastanowić się nad wynajęciem jakiegoś biura, choć sporo zależy tutaj jednak od rodzaju działalności. Biuro warto jest odpowiednio wyposażyć. Ja na pewno skupiłbym się na wysokiej jakości meblach, ale też drobniejszych akcesoriach takich jak tablica magnetyczna do pisania, które w biurze jak najbardziej mogłyby się przydać.

;)
Aligator

Postautor: janinka8 » 02 maja 2021, 12:11 - ndz

Myślałam nad rozpoczęciem współpracy z agencją zajmującą się pozycjonowaniem. Czytałam trochę o https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie-bez-umowy i doszłam do wniosku, że najbardziej korzystne jest zawarcie umowy
janinka8

Postautor: kitkaja » 07 maja 2021, 19:16 - pt

Jeśli prowadzisz własny biznes to prędzej lub później będziesz potrzebował wsparcia takiej firmy jak https://www.teknomatik.pl/ Dzięki ich ofercie masz możliwość certyfikacji jak i stworzenia porządnej i niezawodnej linii produkcyjnej. Pomogą ci dobrać odpowiednie maszyny lub nawet je zaprojektują od podstaw i wykonają. Takie wsparcie to gwarancja rozwoju twojej firmy.
kitkaja

Postautor: Olaprima » 13 maja 2021, 16:30 - czw

Obecnie mamy bardzo trudny czas dla biznesu spowodowany pandemią. Wielu pracowników zachorowało w naszej firmie i naprawdę ciężko będzie wyjść na prostą. Jedynym rozwiązaniem chyba pozostanie skorzystanie z doradztwa kontraktowego https://kpmgspot.pl/produkt/doradztwo-kontraktowe-w-trudnych-czasach/ . Nie możemy przecież pozwolić aby nasza firma upadła.
Olaprima

Postautor: ziaja03 » 18 maja 2021, 18:46 - wt

Kiedy prowadzisz własny biznes bardzo mocno musisz dbać o marketing bo konkurencja na rynku jest spora w każdej dziedzinie. Niestety marketing pochłania masę czasu ale nie musi tak być jeśli wykorzystasz możliwości MaaS czyli marketing as a service. Skrótowo to automatyzacja działań marketingowych bo niestety dziś to już konieczność. Poczytaj i spróbuj to narzędzie wykorzystać w swojej firmie.
ziaja03

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne