Okulista

Dyskusje na różne tematy

Okulista

Postautor: malowanka » 19 marca 2021, 18:50 - pt

Pochodzę z jednego z większych miast,czy warto chodzić do okulisty w salonach optycznych?
Czy jest to dobre dla oczu i pacjenta?
malowanka

Re: Okulista

Postautor: Aniela » 19 marca 2021, 19:00 - pt

Wszystko zależy od tego jacy lekarze,specjaliści tam przyjmują i co to za salon optyczny.Warto wybierać tylko te renomowane,sprawdzone,działające na rynku od dawna.Można to sprawdzić na forach i blogach,gdzie wiele osób wystawia opinie.W Krakowie,Warszawie,warto skorzystać z oferty salonów Optiland https://optiland.pl/sklepy-firmowe gdzie na miejscu zbadasz wzrok,a w razie konieczności dobierzesz sobie soczewki czy krople do oczu.
Aniela

Postautor: gorski » 03 kwietnia 2021, 00:44 - sob

Jeśli poszukujecie naprawdę dobrych specjalistów, to na pewno warto tutaj https://blikpol.pl/opinie sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na klinikę, w której można nie tylko zbadać wzrok, ale również skorzystać z laserowej korekcji wady, którą posiadamy i pozbyć się problemu. Pomyślcie nad tym koniecznie. Myślę, że warto.
gorski

Postautor: Kasia36 » 08 kwietnia 2021, 16:44 - czw

Na stronie https://czteryporywzroku.pl/soczewki-kontaktowe/ znajdziecie sporo informacji dotyczących soczewek kontaktowych. Wiem ze swojego doświadczenia, że ich wybór może być ciężkim zadaniem, dlatego warto zdać się na wiedzę i doświadczenie osób, które się na tym znają.
Kasia36

Postautor: Sunnkredio » 26 maja 2021, 23:32 - śr

Jeśli ktoś z Was szuka dobrej kliniki okulistycznej w Katowicach to polecam Optegrę. Ja zdecydowałam się u nich na zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lentivu. Zabieg miałam konkretnie u dr Janiszewskiej-Bil. U mnie wszystko przeszło wzorcowo. Jestem bardzo zadowolona z efektu :)
Sunnkredio

Postautor: ziaja03 » 15 lipca 2021, 16:29 - czw

Oczywiście że warto regularnie odwiedzać okulistę bo wady wzroku szybko się pogłębiają jeśli nie są leczone. Warto też korzystać z wiedzy sprawdzonych portali jak IOPTYK.PL gdzie dowiesz się wszystkiego na temat wzroku oraz możesz skorzystać z sklepu z okularami korekcyjnymi czy przeciwsłonecznymi. Z nimi będziesz wiedzieć jak zadbać o oczy i co kupić aby były bezpieczne.
ziaja03

Postautor: whiterose » 02 października 2021, 15:42 - sob

To który według was lekarz okulista warszawa jest najlepszy? Czy możecie mi kogoś sprawdzonego polecić? Pytam, ponieważ szukam miejsca, gdzie mogłabym się poddać kompleksowemu badaniu. Chciałabym po prostu sprawdzić sobie czy wszystko jest w porządku z moimi oczętami :). Od czasu do czasu, trzeba wykonać sobie takie badania.
whiterose

Postautor: buntowniczka90 » 10 listopada 2021, 19:22 - śr

Natomiast tutaj https://unilink.pl/porady/jak-wyglada-b ... e-kosztuje możecie przeczytać sobie artykuł - jak w ogóle wygląda badanie wzorku oraz ile kosztuje? Często takich rzeczy nie wiem, zwłaszcza kiedy jest to nasza pierwsza wizyta. Nie wiem - jak się do niej przygotować itd. Tam znajdziecie cenne wiadomości.
buntowniczka90

Postautor: studentna6 » 30 grudnia 2021, 20:20 - czw

Moja rodzina korzysta z okulisty w Jeleniej Górze od kilku lat i mają wszystko pod kontrolą. Dlatego, warto zaufać komuś kto na to zasługuje.
studentna6

Postautor: Kinka » 12 stycznia 2022, 00:27 - śr

Jeśli to jest dobry okulista to przecież nie ma znaczenia gdzie pracuje. Ja nie raz byłam na wizycie właśnie w salonie optycznym i wizyty wspominam pozytywnie. Udało się dobrać odpowiednie okulary, potem chodziłam w nich i widziałam wyraźnie. Jak coś mogę tylko od siebie doradzić to warto wspomagać także wzrok z pomocą odpowiednich suplementów, stosować odpowiednie krople do oczu. Zobacz na DBAM O OCZY wskazówki na ten temat.
Kinka

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne