Strona 1 z 3

panele fotowoltaiczne

Post: 15 marca 2021, 09:17 - pn
autor: Wiki823
Witam. Szukam rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych. Polecicie mi coś?

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 15 marca 2021, 09:17 - pn
autor: Wiki823
Ostatnio natrafiłam na https://byenergysolutions.pl/ co o tym sądzicie?

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 15 marca 2021, 11:49 - pn
autor: WBaczentowski
Ja sądzę, że to jest złe rozwiązanie...

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 16 marca 2021, 11:28 - wt
autor: alfa
A może Levada? Sa specjalistami w zakresie fotowoltaiki, oferują fajny wybór paneli, montaz oraz pomoc w ubieganiu sie o dofinansowanie :) Nam wszystko ogarneli od samego poczatku do konca.

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 16 kwietnia 2021, 18:35 - pt
autor: radzik
Właśnie mocno się nad tym zastanawiałam, bo jednak nie mam przekonania co do tego, że takie https://salwis.pl/instalacja-fotowoltai ... ukcyjnego/ panele fotowoltaiczne się mi opłacą. Co prawda czytam informację w firmie Salwis, która ma mi zaprojektować i przygotować wszystko pod montaż, jednak wolę się upewnić. Może wy macie rozeznanie?

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 22 kwietnia 2021, 15:54 - czw
autor: Reportowicz
Jak dla mnie same rozwiązania fotowoltaiczne są na pewno dobre, ale niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić. W takiej sytuacji zdecydowanie warto jest rozważyć ofertę taniego prądu dla domu od https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ i ja jestem zdania, że jest to rozwiązanie które z całą pewnością pozwoli nam płacić mniej za energię elektryczną.

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 22 kwietnia 2021, 17:49 - czw
autor: Anka
Posiadacze nieruchomości od zawsze szukają możliwości inwestowania w najbardziej opłacalne technologie. Od dobrych kilku lat dużo słychać na temat paneli fotowoltaicznych, które są uniwersalnym źródłem czystej energii. Statystyki pokazują jedno, na ten moment aż 90% pozyskiwanej energii w naszym kraju pochodzi ze źródeł odnawialnych takich jak węgiel czy gaz. Głównym problemem z jaki trzeba się zmierzyć jest znaczny koszt tych surowców. Widać to doskonale na podstawie rachunków za prąd, zaczynają się na nich pojawiać dodatkowe opłaty. Co najgorsze to w przyszłości będzie ich z pewnością więcej. Dlatego tak ważne jest mieć świadomość na takie tematy jak fotowoltaika opłacalność ponieważ to bardzo przyszłościowe rozwiązanie. Dodatkowo możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu, co znacznie obniży koszta.

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 26 kwietnia 2021, 16:23 - pn
autor: Milutka90
Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większą popularnością. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że trzeba w końcu zatroszczyć się o środowisko, w którym wspólnie żyjemy. Z tego, co wiem, to firma Respect Energy dostarcza właśnie takich rozwiązań do przedsiębiorstw, dzięki którym korzystają one tylko z prądu pochodzącego z zielonych źródeł. Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia?

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 29 kwietnia 2021, 20:38 - czw
autor: radio94
Moim zdaniem, panele fotowoltaiczne, to najlepsze rozwiązanie na rynku, jeśli chodzi o odnawialne źródła energii. Nie musicie finansować całej inwestycji, ponieważ pod tym adresem https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, znajdziecie ofertę kredytową na ekoinwestycje na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu, nie będziecie musieli wydawać całych oszczędności na panele.

Re: panele fotowoltaiczne

Post: 04 maja 2021, 09:52 - wt
autor: Grutenczynski
Jako, że prowadzę gospodarstwo rolnicze to trochę tego prądu się u mnie zużywa. W związku z tym myślałem, żeby zamontować sobie panele fotowoltaiczne. Widziałem niedawno ciekawą /oferta/dla-rolnika/. Myślicie, że coś takiego na wsi może się sprawdzić? Korzystacie z takich rozwiązań?