panele fotowoltaiczne

Dyskusje na różne tematy

Re: panele fotowoltaiczne

Postautor: milord » 17 czerwca 2021, 08:33 - czw

Firm, ktore zajmuja sie instalacjami fotowoltaicznymi jest naprawde sporo. Warto zrobic rozeznanie zanim sie zdecydujemy. Ja moge wam polecic firmę, która ogarnia miasta: katowice, sosnowiec, gliwice, zabrze, bielsko biała, częstochowa, bytom, dąbrowa górnicza, rybnik :) swietni są
milord

Postautor: Devil93 » 19 czerwca 2021, 15:05 - sob

W zasadzie to mnie również fotowoltaika dla firm wielkopolskie interesuje i to jest temat, jaki ja chciałabym podjąć. W sumie niby wiemy, co tak naprawdę wybierać i co się sprawdzi, ale z drugiej strony, jednak pewności nie ma. Bo przecież co firma, to inne zdanie i weź tu człowieku się na coś zdecyduj potem. Ogólnie to wiem, że chcę mieć fotowoltaikę. I to tyle. Może coś wy poradzicie?
Devil93

Postautor: kitkaja » 25 czerwca 2021, 21:09 - pt

Jest to przyszłość ale trzeba się spieszyć z decyzją bo lada moment zmieniają się zasady dla prosumentów i będzie mniej opłacalnie. Osobiście polecam skorzystać z oferty https://inverter.com.pl/ bo nie tylko wybiorą najlepsze rozwiązania dla nas ale także pomogą uzyskać dofinansowania i kredyty. Z nimi dostajesz najlepszy osprzęt w najtańszej cenie i z szybką realizacją.
kitkaja

Postautor: karolinarowek » 04 lipca 2021, 22:25 - ndz

Fotowoltaika to świetne, przyszłościowe rozwiązania dzięki którym możemy sporo zaoszczędzić, a przy okazji zadbać o naszą planetę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej w tym temacie to zajrzyjcie na stronę http://universun.pl/fotowoltaika/. Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji np. jak działa instalacja fotowoltaiczna oraz jakie są istotne elementy wpływające na czas zwrotu inwestycji. To wszystko ma wpływ na jakość i wydajność zamontowanych paneli.
karolinarowek

Postautor: ziaja03 » 09 lipca 2021, 09:36 - pt

Zdecydowanie popieram bo fotowoltaika to świetne rozwiązanie, które pozwala znacznie zmniejszyć rachunki za prąd sieciowy, jednocześnie wspierając zachowanie środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Zajrzyjcie do respect energy a dowiecie się więcej na ten temat bycia eko i możliwości korzystania z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii.
ziaja03

Postautor: Gretta » 13 lipca 2021, 18:26 - wt

Nie wiem do końca o co chodzi ze zmianą przepisów co do fotowoltaiki, no ale podobno warto jeszcze w tym roku ją zamontować, więc może warto się pospieszyć z decyzją. Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy. Dostałam namiar na firmę https://otwartaenergia.pl/ od znajomego i widziałam, że zajmują się tu właśnie takimi instalacjami, również i pompami ciepła. Generalnie opcja prądu za darmo bardzo mnie przekonuje, szczególnie, że u nas rachunki są dosyć spore, więc mielibyśmy na tym bardzo duże oszczędności.
Gretta

Postautor: wawka » 28 lipca 2021, 11:00 - śr

Zdecydowanie warto iść w kierunku odnawialnych źródeł. W ten sposób pozyskiwany prąd jest tani i w pełni przyjazny dla środowiska. A więc mamy tutaj dwie korzyści. Ja planuje zgłosić się do firmy https://ecd.pl/ , która oferuje taki ekologiczny prąd. Ich warunki współpracy są dobre i wiem, że będę miała u nich zapewnioną zieloną energię.
wawka

Postautor: Rusałka » 29 lipca 2021, 13:19 - czw

Hejka,
a ile moze kosztowac instalacja fotowoltaiczna 8 kw tak mniej wiecej? Moze ktos z Was juz zakladal o takiej mocy i orientuje sie w aktualnych cenach? Tyle bede potrzebowac do mojego domu i wlasnie robie rozeznanie w internecie. Wiadomo jak to firmy - rozstrzal cenowy mam juz rzedu 10k na takiej instalacji fotowoltaicznej! A wiadomo, nie chce przeplacac! Pomozecie?
Rusałka

Postautor: Olaprima » 12 sierpnia 2021, 19:48 - czw

Ja myślę o tym aby wziąć kredyt na fotowoltaike , ponieważ nie mam tak dużej kwoty na całą inwestycję. A ponieważ ostatnio takie ekologiczne rozwiązanie stało się bardzo popularne to też chciałabym skorzystać i zamontować takie źródło energii. Myślicie, że jest to dobre rozwiązanie?
Olaprima

Postautor: radzik » 18 sierpnia 2021, 14:08 - śr

Widzę, że ten temat na fora powraca. Ja również mogę powiedzieć, że Hymon https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-lublin/ to bardzo dobra placówka. Mają nietuzinkowe podejście, są terminowi i fachowi. Wydaje mi się, że nie będziecie żałować kontaktu z nimi. Na pewno postarają się dla was na maxa.
radzik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne