Firma ochroniarska?

Dyskusje na różne tematy

Re: Firma ochroniarska?

Postautor: wawka » 05 stycznia 2022, 06:50 - śr

Votum jako firma ochroniarska ma bardzo dobre opinie. Są szeroko cenieni i mają również szeroki zakres usług. Ja akurat zdecydowałam się na alarmy Bydgoszcz Zaproponowali najlepszy system alarmowy do mojej firmy i zajęli się również jego montażem.
wawka

Postautor: Złośnica » 31 stycznia 2022, 10:52 - pn

Każda firma ochroniarska i jej pracownicy powinni mieć co jakiś czas szkolenia które przypominają specyfikę pracy dają nowe rozwiązania a jak zawsze jest ciągle coś się zmienia. Widziałam ostatnio kurs kwalifikowanego pracownika ochrony http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne . Może taki kurs przyda się firmie ochroniarskiej?
Złośnica

Postautor: Reportowicz » 07 marca 2022, 18:40 - pn

Tak naprawdę takie firmy oczywiście mają w swoich ofertach systemy wizyjne i myślę, że sam monitoring powinien być przede wszystkim podstawą. ja również już u siebie niedawno zamontowałem kilka kamer i jestem przekonany, że właśnie takie rozwiązanie jak najbardziej było bardzo właściwe.
Reportowicz

Postautor: Malenka89r » 25 marca 2022, 12:37 - pt

Bardzo ważna jest profesjonalna ochrona. Warszawa ma dobrą firmę https://sold.com.pl/ochrona/ochrona-fizyczna/ ale oni działają w wielu różnych, dużych miastach także warto się zainteresować jeśli potrzebujecie. Dla mnie najlepszą formą ochrony jest ochrona fizyczna, ale czasami wystarczą tylko kamery. Dużo zależy do czego potrzebujecie takiej ochrony.
Malenka89r

Postautor: Kasia36 » 25 maja 2022, 13:50 - śr

Moim zdaniem najlepiej zainwestować w monitoring wizyjny. Firma może nadzorować kamery, jednak najlepiej mieć wszystko zarejestrowane. Wiele razy zastanawiałam się co zrobić, żeby wandale nie niszczyli elewacji, albo żeby uniknąć prób włamań i kamery okazały się idealną opcją.
Kasia36

Postautor: Igor » 22 czerwca 2022, 10:24 - śr

Polecam Juwentus. Sprawdzona firma, pracownicy bardzo profesjonalnie i rzetelnie wykonują swoje usługi. Zainstalowali mi już monitoring wizyjny https://juwentus.pl/pl/dom-i-rodzina/mo ... zyjny-domu w firmie, jak i w domu, i wszystko działa bez zarzutu. Kontakt mamy cały czas, w razie problemów są do dyspozycji całą dobę.
Igor

Postautor: studentna6 » 26 czerwca 2022, 22:55 - ndz

Polecacie firmę ochroniarską czy jednak tylko systemy alarmowy z Zielona Góry? Zastanawiam się nad jedną lub drugą opcją i nie mogę się zdecydować.
studentna6

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne