Strona 1 z 1

Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 10 lipca 2020, 15:24 - pt
autor: legend
Nawet nie wiecie, jak wściekły jestem. Mieliśmy już zamykać dom, miał odpoczywać do marca i wtedy całość miała być zrobiona, to nam ekipa od dachu się rozmyśla i nie chce pracować. Uch. Kogo na szybko w miarę mogę załatwić? Chodzi oczywiście o konstrukcję.

Re: Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 22 lipca 2020, 13:25 - śr
autor: radzik
O ja Cię, to się nie dziwię, że jesteś wściekły. Sam bym chyba ich rozniósł. Ale wiesz co, może zapytaj w mg dachy, mają darmowy transport https://mgdachy.pl/transport-montaz/ , a płacisz tylko za montaż. Wiesz co, żeby nie było, to skopiuję Ci z ich strony dane, żebyś mógł się szybciej skontakować:
MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl
Telefon kontaktowy: 500200660
Powodzenia!

Re: Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 29 lipca 2020, 19:43 - śr
autor: rossen
Też polecam tę firmę, co radzik. Bez problemu, fachowo wszystko załatwili i nic nie było w papierach namatoczone, co dla mnie też jest ważne ;) .

Re: Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 30 lipca 2020, 22:51 - czw
autor: ZosiaSamosia
legend pisze:Nawet nie wiecie, jak wściekły jestem. Mieliśmy już zamykać dom, miał odpoczywać do marca i wtedy całość miała być zrobiona, to nam ekipa od dachu się rozmyśla i nie chce pracować. Uch. Kogo na szybko w miarę mogę załatwić? Chodzi oczywiście o konstrukcję.


Masakra, współczuję. Wiem, że przez tego wirusa teraz różnie bywa, ale u mnie takich akcji nie było. Problem natomiast pojawił się z rynnami, bo firma, w której zamawialiśmy zrezygnowała :/ Musimy zamówić gdzieś nowe rynny i zastanawiam się nad tym sklepem > https://www.kropsystem.eu/ Mają ciekawą ofertę nowoczesnych rynien, dlatego jestem ciekawa czy może kupowaliście tutaj ? Albo znacie chociaż tego producenta ?

Re: Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 24 sierpnia 2020, 14:42 - pn
autor: filip97
Jeśli masz trochę smykałki do majsterkowania to sam możesz zrobić, ja całą budową zająłem się sam, trochę pomógł brat i szwagier i daliśmy radę, niewątpliwie jednak do takich prac przyda się winda dekarska. My mieliśmy z https://www.dgbud.pl/pl/51-windy-dekarskie i się sprawdziła rewelacyjnie.

Re: Budowa stoi, bo dach niegotowy

Post: 14 września 2020, 09:33 - pn
autor: answer
Dobrze, że kogoś znaleźliście. Takie przestoje są najgorsze, ale nie można też do tematu podchodzić tak z niecierpliwością, bo potem wyjdą jakieś "kwiatki" i coś nie będzie działało. Ja też zastanawiam się, kiedy robi się montaż kominów w nowym domu i na razie nie ten temat odpowiedzi nie mam. Mam nadzieję, że ktoś może się tu wypowie, bo to dla mnie jest bardzo ważne.