okres jak wytrzymać

Dyskusje na różne tematy

okres jak wytrzymać

Postautor: sabyy » 12 maja 2020, 17:10 - wt

jak wytrzymujecie ból podczas okresu? ja mam serdecznie dość :(
sabyy

Re: okres jak wytrzymać

Postautor: batty3 » 16 maja 2020, 22:57 - sob

zawsze tak bolesne miesiączki miałaś? W aptece mi kiedyś poleciła babeczka vemonis femi, opakowanie tych taletek kilka złotych kosztuje ale powiem ci że nic do tej pory bardziej skutecznego nie znalazlam , nawet przy intensywnym bólu dziala dobrze
batty3

Postautor: alfa » 26 maja 2020, 20:09 - wt

Wiesz, jesli to są takie bóle nie do zniesienia, to moze warto byloby sie udac do lekarza? To moze byc jeden z objawów endometriozy... w szpitalu Medicover sobią sonovaginografie, takie bardzo dokladne usg, maja dobrych lekarzy specjalizujacych sie w leczeniu endometriozy
alfa

Postautor: marta » 28 lipca 2020, 15:42 - wt

A wiecie że takich objawów nie wolno bagatelizować? Bo jeśli to endometrioza to może się skończyć poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi i niepłodnością a o ogromnym bólu i cierpieniu nawet nie wspomnę. Miałam zabieg usuwania endometriozy w szpitalu medicover i wiem że gdybym się nie zgłosiła teraz to mogłoby się to skończyć dla mnie o wiele gorzej
marta

Postautor: iskra » 21 września 2020, 08:52 - pn

Czasem nie jest to łatwe niestety.
iskra

Postautor: gaga12 » 22 września 2020, 11:11 - wt

Mi było trudno. Już to że okres się zbliżał wywoływało u mnie stres. Najbardziej dokuczliwy u mnie to ból piersi i podbrzusza. Pół biedy jak mogłam zostać w domu, położyć się ale nie zawsze tak się da przecież. A, że z miesiąca na miesiąc nic się nie poprawiało wybrałam się w końcu do ginekologa. Doradził mi antykoncepcję i faktycznie przyjmowanie belary zdecydowanie pomogło. Nie ma tego bólu co wcześniej, ale i krwawienie jest dużo mniejsze.
gaga12

Postautor: Moska90 » 17 października 2020, 13:20 - sob

To nie taka prosta kwestia. Ja myślę, że najlepszym wyborem będzie po prostu wizyta u dobrego ginekologa, który zaleci coś dobrze dobranego dla Ciebie. Wiem, że wiele kobiet ma przepisywanych nimesil, dlatego też powinnyście mieć to na uwadze. Przy czym koniecznie tylko po konsultacji z lekarzem.
Moska90

Wróć do Rozmowy ogólne