Ciąża

Dyskusje na różne tematy

Re: Ciąża

Postautor: Złośnica » 21 kwietnia 2022, 23:11 - czw

Jeśli chcesz kupić ciuszki naprawdę bardzo dobrej jakości, które się nie zniszczą i będą idealne dla twojego dziecka to polecam http://sofija.com.pl/ . Bawełniane body, całe kompleciki wszystko zależy co chcesz dokładnie kupić, przy jakiej porze roku i czy dla dziewczynki czy dla chłopca
Złośnica

Postautor: Kasia36 » 22 kwietnia 2022, 08:17 - pt

Czy wiecie, jaki jest dobry ortopeda w Swarzędzu? Jakiś czas temu poślizgnęłam się i skręciłam nogę, potrzebuję znaleźć lekarza, który weźmie pod uwagę ciąże i będzie wiedział jakie leki mogę brać, żeby ulżyć sobie w bólu. Jednocześnie chciałabym dostać skierowanie na rehabilitację, bo ciąża jest wystarczającym obciążeniem dla organizmu, więc nogi muszę mieć sprawne :)
Kasia36

Postautor: sarana » 05 maja 2022, 22:02 - czw

Niestety nie znam, może popytaj znajomych? Skoro jesteś w ciąży to zadbaj o siebie a jeśli w dodatku jest to ciąża w wieku 35 lat to warto dodatkowo pomyśleć o wykonaniu badań prenatalnych. Ja miałam ogromne obawy o zdrowie mojego dziecka i się na nie zdecydowałam, dzięki czemu wykluczyłam schorzenia i odzyskałam spokój, który przecież w trakcie ciąży jest tak ważny.
sarana

Postautor: opolska » 13 maja 2022, 10:42 - pt

Pamiętaj o tym, że nie każda kobieta może karmić piersią. My stosujemy prawie od samego początku Bebilon AR ProExpert. Mały miał straszne problemy z ulewaniem dlatego wybraliśmy to mleko i dzięki Bogu ulewanie się skończyło. Zazwyczaj kupuję to mleko w DOZie, nigdy nie było problemów z dostępnością.
opolska

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne