Ciąża

Dyskusje na różne tematy

Ciąża

Postautor: Milutka90 » 25 marca 2020, 09:33 - śr

Jak przebiegała u Was ciąża?
Milutka90

Re: Ciąża

Postautor: onaion » 25 marca 2020, 09:37 - śr

Oczywiście u każdej kobiety wygląda to nieco inaczej, jednak każdy tydzień charakteryzuje się czym innym i warto takie ogólne zasady znać. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/2-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy możesz sobie przeczytać jak wygląda drugi tydzień ciąży. Polecam, taka wiedza na pewno Ci się przyda ;)
onaion

Postautor: Omgala » 28 marca 2020, 19:42 - sob

U mnie ciąża przebiegała bez większych komplikacji,ale i tak całą ciąże byłam przejęta czy na pewno wszystko robię dobrze, dlatego też bardzo dużo czytałam na ten temat i mogę polecić Ci portal https://olekach.pl/, jest tu bardzo dużo ciekawych i przede wszystkim rzetelnych artykułów, myślę, że każda kobieta w ciąży powinna się zapoznać :).
Omgala

Postautor: Moska90 » 14 kwietnia 2020, 10:41 - wt

To niezwykły czas, dlatego też powinnyście się do niego dobrze przygotować. Z całą pewnością każda matka zastanawia się, co będzie najlepsze dla jej dzieciątka. Właśnie dlatego warto od razu sprawdzić specjalny ranking mlek modyfikowanych dla niemowląt, dzięki któremu będzie Wam o wiele prościej podjąć odpowiednią decyzję. Pamiętajcie o tym!
Moska90

Postautor: Blistka » 03 maja 2020, 20:49 - ndz

Też szukam informacji na ten temat, bo chcę być odpowiednio przygotowana. Nurtuje mnie jednak kwestia, która chyba jest dość rzadko poruszana - jak dbać o skórę podczas ciąży? Czy stosowałyście jakieś kremy i balsamy przeznaczone typowo dla przyszłych mam (na przykład balsam dla kobiet w ciąży)? Bo to chyba ważne żeby składniki były odpowiednio skomponowane i skóra była przygotowana do tego, że niektóre okolice się powiększają. :)
Blistka

Wróć do Rozmowy ogólne