Zakupy spożywcze - promocje

Dyskusje na różne tematy

Zakupy spożywcze - promocje

Postautor: mczay » 22 marca 2020, 23:31 - ndz

Powiecie mi gdzie mają najlepsze promocje na zakupy spożywcze? chodzi mi o takie mniejsze sklepy, nie wielkie markety bo ich wolę unikać. Gdzie gazetki przeglądacie w ogóle? wiadomo na promocje warto polować.
mczay

Re: Zakupy spożywcze - promocje

Postautor: onaion » 23 marca 2020, 15:20 - pn

A jeśli chodzi o zakupy zdrowej żywności, to gdzie je najczęściej robicie? Ja ostatnio trafiłam na taki sklep internetowy https://jawo2008.pl/, w którym znalazłam ogromny wybór zdrowych produktów po konkurencyjnych cenach. Jak sądzicie, warto tam takie zakupy zrobić?
onaion

Postautor: płaczka » 23 marca 2020, 21:22 - pn

W Lewiatanie mają często promocje i ogólnie dobre ceny cały czas. Na stronie Lewiatan gazetka jest https://gazetka-lewiatan.pl/ tam sobie najlepiej sprawdzać. I planować jak idziesz na zakupy, listę zrobić. Można mniej wtedy wydać. A i śmiało ich produkty kupować, sporo tańsze a składy ok i w smaku też super. Ja też nie lubię dużych marketów, idę po dwie rzeczy a mam cały koszyk :( i zakupy trwają nawet i dwie godziny. Do Lewiatana jak się wejdzie to wszystko jest tak poukładane, że nie problem znaleźć wszystko a obsługa też zawsze pomoże. Świeże produkty mają, szczególnie mięso, warzywa i owoce. Sprawdzają na bieżąco daty ważności. Jest naprawdę dopilnowany ten sklep.
płaczka

Postautor: JEszKOwsKI » 24 marca 2020, 11:53 - wt

Ja tam teraz robię wszystkie zakupy przez internet :)
JEszKOwsKI

Postautor: rybcia » 21 września 2020, 11:14 - pn

W Carrefour mają wiele promocji na różne spożywcze produkty. Obecnie jest to rabat 20% z aplikacją mobilną Carrefour na produkty marki własnej Jakość z Natury.
rybcia

Postautor: iwa88 » 19 listopada 2020, 14:06 - czw

Ja też robię zakupy spożwycze w sieci, bo jest mi tak po prostu wygodniej :) Ostatnio zdecydowałam się na Włoska żywność i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Świetna jakość, smak, aromat. Na pewno na tym, moje zakupy się nie skończą.
iwa88

Postautor: Madameadame2 » 16 marca 2021, 10:14 - wt

Promocje co chwilę się zmieniają, jak ma się dużo supermarketów wokół siebie to trudno to ogarnąć. Ja akurat przekonałam się do zakupów spożywczych przez internet. Szczególnie w czasie pandemii takie zakupy z dowozem ograniczają nasz kontakt w zatłoczonych sklepach. Też jest i inny plus - kupuje tylko to co potrzebuje, nic innego z półek mnie nie kusi i wydaje mniej pieniędzy.
Madameadame2

Postautor: Oksana » 16 marca 2021, 10:47 - wt

Bardzo korzystne i ciekawe promocje znajduje robiąc zakupy spożywcze na tej stronie https://leclerc-online.pl/ ostatnio robię zakupy tylko online z dowozem do domu. To bardzo wygodne, zaoszczędza czas, nie trzeba niczego szukać w sklepie, ani spotykać się z przypadkowymi ludźmi w czasie koronawirusa. Wszystkie produkty spożywcze i chemiczne mam szybko dostarczone pod drzwi. bardzo wygodne, a na głównej stronie zawsze wyświetlają się promocje z danego dnia. Warto korzystać, by zaoszczędzić czas i pieniądze.
Oksana

Postautor: Reportowicz » 30 kwietnia 2021, 15:57 - pt

Takie zakup to ja robię najczęściej w lokalnym sklepie i muszę przyznać, że jak dla mnie ważną sprawą jest samo korzystanie ze sklepów internetowych. Jak czytałem również na stronie https://www.finansemlodegopolaka.pl/jak ... a-amazonie to myślę, iż fajnie jest wiedzieć dlaczego warto jest rozpocząć sprzedaż na Amazonie.
Reportowicz

Postautor: Kinka » 20 maja 2021, 14:19 - czw

Ze mnie jest prawdziwy łowca okazji :) jak tylko planuję zakupy to najpierw przeglądam gazetki reklamowe, po co przepłacać jak można gdzieś kupić taniej dany produkt? Kolejna sprawa to akcje promocyjne, konkursowe. Na nie też polecam patrzeć bo można czasami za zakupy wygrać pieniądze czy jakieś nagrody. Ostatnio rejestrowałam paragon na stronie www.loteriastaropolanka.pl, pijemy tą wodę właśnie a teraz jak wydasz 10 zł na nią w dowolnym sklepie to możesz już walczyć o nagrody pieniężne. Szkoda nie skorzystać, prawda?
Kinka

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne