Zakupy spożywcze - promocje

Dyskusje na różne tematy

Zakupy spożywcze - promocje

Postautor: mczay » 22 marca 2020, 23:31 - ndz

Powiecie mi gdzie mają najlepsze promocje na zakupy spożywcze? chodzi mi o takie mniejsze sklepy, nie wielkie markety bo ich wolę unikać. Gdzie gazetki przeglądacie w ogóle? wiadomo na promocje warto polować.
mczay

Re: Zakupy spożywcze - promocje

Postautor: onaion » 23 marca 2020, 15:20 - pn

A jeśli chodzi o zakupy zdrowej żywności, to gdzie je najczęściej robicie? Ja ostatnio trafiłam na taki sklep internetowy https://jawo2008.pl/, w którym znalazłam ogromny wybór zdrowych produktów po konkurencyjnych cenach. Jak sądzicie, warto tam takie zakupy zrobić?
onaion

Postautor: płaczka » 23 marca 2020, 21:22 - pn

W Lewiatanie mają często promocje i ogólnie dobre ceny cały czas. Na stronie Lewiatan gazetka jest https://gazetka-lewiatan.pl/ tam sobie najlepiej sprawdzać. I planować jak idziesz na zakupy, listę zrobić. Można mniej wtedy wydać. A i śmiało ich produkty kupować, sporo tańsze a składy ok i w smaku też super. Ja też nie lubię dużych marketów, idę po dwie rzeczy a mam cały koszyk :( i zakupy trwają nawet i dwie godziny. Do Lewiatana jak się wejdzie to wszystko jest tak poukładane, że nie problem znaleźć wszystko a obsługa też zawsze pomoże. Świeże produkty mają, szczególnie mięso, warzywa i owoce. Sprawdzają na bieżąco daty ważności. Jest naprawdę dopilnowany ten sklep.
płaczka

Postautor: JEszKOwsKI » 24 marca 2020, 11:53 - wt

Ja tam teraz robię wszystkie zakupy przez internet :)
JEszKOwsKI

Postautor: rybcia » 21 września 2020, 11:14 - pn

W Carrefour mają wiele promocji na różne spożywcze produkty. Obecnie jest to rabat 20% z aplikacją mobilną Carrefour na produkty marki własnej Jakość z Natury.
rybcia

Postautor: iwa88 » 19 listopada 2020, 14:06 - czw

Ja też robię zakupy spożwycze w sieci, bo jest mi tak po prostu wygodniej :) Ostatnio zdecydowałam się na Włoska żywność i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Świetna jakość, smak, aromat. Na pewno na tym, moje zakupy się nie skończą.
iwa88

Wróć do Rozmowy ogólne