drukarka

Dyskusje na różne tematy

drukarka

Postautor: sabyy » 15 marca 2020, 18:23 - ndz

Możecie polecić jakiś dobry model, który bedzie tani w utrzymaniu i będzie miał łatwo dostępne zamienniki. Lepsszy laser czy atrament?
sabyy

Re: drukarka

Postautor: batty3 » 24 marca 2020, 19:03 - wt

Jakieś konkretne masz wymagania co do tej drukarki? Napisz więcej na pewno mogę ci polecić coś od marki brother, mają sporo różnych urządzeń więc na pewno coś dl siebie znajdziecie, a też activejet szybko wypuszcza zamienniki nawet do nowych modeli
batty3

Postautor: KonradSkal » 29 marca 2020, 15:26 - ndz

Hej, mam pewien drukarkowy problem. Czy gwarancja będzie obowiązywać, jeśli będę używał tańszego zamiennika tuszu, a nie oryginalnego? Od miesiąca mam własną drukarkę i tak sobie myślę, czy da się jakoś jeszcze zaoszczędzić na drukowaniu. Powinienem kupować nie oryginalne tusze do drukarek? Trochę na ten temat czytałem. Jednakże liczę na jakąś wiedzę wynikającą z waszego doświadczenia.
KonradSkal

Postautor: opolska » 20 kwietnia 2020, 09:20 - pn

Jeśli chodzi o utrzymanie drukarki to bardzo dobrym pomysłem jest zakup profesjonalnych zamienników do drukarek. Takie zamienniki produkuje między innymi firma Actis: https://artjet.pl/pl/c/Actis/55. Poczytajcie o ich produktach więcej, moim zdaniem będzie to bardzo dobry wybór.
opolska

Postautor: sabyy » 30 czerwca 2020, 09:39 - wt

mam drukarkę brother i tylko zamienniki na niej stosuję, wychodzi duzo taniej, ja nie tracę kasy na oryginały, a zamienniki dobre są praktycznie takiej samej jakości, activejet najlepsze
sabyy

Wróć do Rozmowy ogólne