Strona 1 z 1

Klimatyzacja

Post: 04 stycznia 2020, 16:21 - sob
autor: Milutka90
Macie w Waszych domach klimatyzację?

Re: Klimatyzacja

Post: 04 stycznia 2020, 16:31 - sob
autor: onaion
Owszem, ja mam i jestem z takiego rozwiązania bardzo zadowolona ;) Latem taka klimatyzacja w domu jest niezastąpiona. Jeśli interesuje Was klimatyzacja Katowice, to polecam skontaktować się z firmą KLIMATEST działającą w tym mieście. Jestem przekonana, że ze współpracy z nimi na pewno będziecie zadowoleni ;)

Re: Klimatyzacja

Post: 14 stycznia 2020, 15:13 - wt
autor: płaczka
Takiej klimatyzacji na stałe nie mam i raczej nie będę montować ale coraz bardziej się zastanawiam nad tym jak się sprawują klimatyzatory przenośne i czy w taki nie warto zainwestować. Koszty nie są nie wiem jak duże porównując cały system klimatyzacji w domu a też można liczyć na znaczne schładzanie powietrza w mieszkaniu. Do tego są klimatyzatory z dodatkowymi funkcjami, wszystko zależy od modelu i funduszy jakie na ten cel posiadamy.

Re: Klimatyzacja

Post: 07 marca 2020, 12:28 - sob
autor: pippi
My w tym roku będziemy instalować klimatyzację, bo powiem Wam jedno, że naprawdę bedzie to przydatne na moim 4 piętrze, bo można się latem ugotować, zwłaszcza przy pracy zdalnej. Dlatego ja już zaklepaam sobie termin u http://klimat-ok.wroclaw.pl/ i niebawem będziemy własnie instalować.

Re: Klimatyzacja

Post: 02 maja 2020, 15:36 - sob
autor: Biała15
Jak chodzi o klimatyzację to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://clima.com.pl/ znajdziesz tutaj naprawdę ciekawe oferty jakie są w sieci. Warto mieć klimatyzator ponieważ ułatwia dzieb w ciepłym pomieszczeniu. Ja sama planuję zamontować u siebie w domu.

Re: Klimatyzacja

Post: 11 maja 2020, 21:56 - pn
autor: adik
My zainstalowaliśmy w mieszkaniu. ulga ogromna. Zobacz sobie u nich http://biklim.pl. Wszystko działa jak trzeba. Teraz lato nie jest już udręką a wiadomo, ze będzie tylko cieplej.