Klimatyzacja

Dyskusje na różne tematy

Re: Klimatyzacja

Postautor: Karolkowski » 18 marca 2021, 13:11 - czw

Mnie klimatyzacja nie jest potrzebna.
Karolkowski

Postautor: studentna6 » 06 kwietnia 2021, 16:22 - wt

Oczywiście, że mam! W moim domu nie dało się już wytrzymać, kiedy słońce ogrzało sypialnie.. Zamontowaliśmy Midea z Krakowa i jestem mega zadowolony !
studentna6

Postautor: Madameadame2 » 15 kwietnia 2021, 22:29 - czw

Montaż klimatyzacji to pełno plusów, polecam każdemu sobie to przemyśleć. Ja mam biurze i tylko dlatego przekonałam się do montażu klimatyzacji w domu, tak to bym nawet nie wiedziałam, jakie możliwości mają nowoczesne klimatyzatory. Warto wiedzieć, że oprócz chłodzenia jest i funkcja grzania, jest to tańsza opcja niż ogrzewanie elektryczne, więc trzymają optymalną temperaturę przez cały rok. Montowane są też specjalne filtry zapewniające czyste powietrze w pomieszczeniu. Na stronie https://komfortowaklimatyzacja.pl/ znajdziecie świetną firmę od klimatyzacji.
Madameadame2

Postautor: Gretta » 22 maja 2021, 16:20 - sob

Jak dla mnie to warto, szczególnie, że klimatyzatory to nie tylko świetne chłodzenie pomieszczeń, ale również jest tu opcja na dogrzanie pomieszczenia, również i filtracje powietrza. U mnie klimatyzator zewnętrzny sprawdza się fenomenalnie, polecam każdemu pomyśleć o takim urządzeniu do domu.
Gretta

Postautor: sofia32 » 10 czerwca 2021, 10:41 - czw

Jeszcze nie tak dawno najczęściej stosowanym rozwiązaniem był klimatyzator okienny. Dziś odchodzi się od takich rozwiązań ze względu na estetykę. Stosowane są raczej klimatyzatory Split. Jeśli jesteście na etapie wyboru klimatyzatora warto rzucić okiem na portal Klimatyzacja.pl - tam jest sporo informacji, które można wykorzystać w praktyce.
sofia32

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne