Strona 1 z 1

Prezent na 18

Post: 04 stycznia 2020, 16:20 - sob
autor: Milutka90
Jaki upominek na 18 można kupić?

Re: Prezent na 18

Post: 04 stycznia 2020, 16:28 - sob
autor: onaion
Ja ostatnio trafiłam na pewną stronę w internecie, na której można zamówić prawo jazdy kolekcjonerskie. I właśnie wtedy pomyślałam, że mógłby to być niezły upominek niespodzianka dla kogoś, kto właśnie kończy 18 lat :) A Wy jak uważacie?

Re: Prezent na 18

Post: 13 marca 2020, 15:14 - pt
autor: popajka
Uniwersalnym prezentem jest na przykład zestaw kosmetyków naturalnych. Spodoba się każdemu :)

Re: Prezent na 18

Post: 17 października 2020, 02:03 - sob
autor: wally
Moja dziewczyna dostała ode mnie dość duży prezent. Kupiłem ogromne pudełko ozdobne i wypełniłem jej różnych prezentami po brzegi :) Najbardziej była zadowolona z perfum Kenzo. To japońska marka perfum. Chciałem jej podarować coś wyjątkowego. Cieszę się, że udało mi się to zrealizować.

Re: Prezent na 18

Post: 19 października 2020, 19:55 - pn
autor: Aniela
Dobrym,pomysłowym prezentem na pewno jest pierścionek,nawet z małym, ale za to efektownym diamencikiem.Takie pierścionki przeważnie daje się podczas zaręczyn,ale tak naprawdę 18 to równie ważny dzień w życiu młodego człowieka.jubiler kraków oferuje szeroki wybór eleganckich pierścionków z diamentami,brylantami,które można też wykonać od nowa na indywidualne życzenie klienta.Według mnie taki prezent pozostanie z solenizantem na długi czas i zawsze będzie kojarzył się z wejściem w dorosłość.

Re: Prezent na 18

Post: 16 listopada 2020, 17:47 - pn
autor: marudna
Są to na pewno urodziny wyjątkowe,w większości przypadków sprawdza się koperta z odpowiednią sumką,ale warto co nie co do tej koperty dołożyć.Fajnym prezentem może być pluszak z Galerii Bukowski.Ich pluszaki szyte są ręcznie z delikatnych,bezpiecznych i miłych w dotyku materiałów.Można kupić pluszaka w tradycyjnym,niewielkim rozmiarze,ale można też założyć zamówienie na duże misie pluszowe mające nawet 90 cm.Taki prezent na pewno na długo pozostanie w pamięci solenizanta.

Re: Prezent na 18

Post: 22 listopada 2020, 00:13 - ndz
autor: brzózka
A jakąś imprezkę z tej okazji będziecie organizować? Bo mnie się wydaje, że jest ona wręcz obowiązkowa. Napoje i jedzenie, to już według uznania należy ogarnąć, ale jeśli chodzi o balony, wstążki, konfetti itp to bez problemu i żadnych kolejek można znaleźć na https://godanparty.pl/ .