Strona 1 z 1

Nauka a książki

Post: 18 grudnia 2019, 13:35 - śr
autor: opolska
Dla mnie w życiu bardzo ważna jest nauka i edukacja. Dlatego wspieram różne projekty z tym związane. Ostatnio trafiłam na stronę fundacji enarche, która działa właśnie na rzecz nauki i edukacji. Szerzy teorię inteligentnego projektu, która dotyczy ewolucji życia i wszechświata. Mają w swojej ofercie bardzo ciekawe publikacje na ten temat.

Re: Nauka a książki

Post: 09 maja 2021, 13:41 - ndz
autor: answer
Czytałam o tej fundacji, to niezłe wywijasy są. No, ale czemu nie, każdy sam wybiera, w co wierzy, ale też i jakie są ogólnie sprawy, które popiera. Ja Wam powiem, że dla mnie to niejedna internetowa zbiórka pieniędzy jest ciekawa i jestem w stanie wesprzeć odpowiednie osoby. Zależy mi przede wszystkim na tym, by pomóc komuś, kto naprawdę tego potrzebuje.

Re: Nauka a książki

Post: 27 maja 2021, 14:47 - czw
autor: marciniak
Jeśli chodzi o książki to polecam Wam także ten blog: https://f5-ksiegarnia.pl/ksiazki/jakie- ... storyczne/ . Można tam znaleźć informacje na temat tego, jakie książki są obecnie na czasie. Zarówno jeśli chodzi o tytuły dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Re: Nauka a książki

Post: 11 czerwca 2021, 08:46 - pt
autor: anielka
Ja też sporo się ucze, lubię się rozwijać i dowiadywać się nowych rzeczy. Na https://inverso.pl/ ostatnio sobie też różne książki zamówiłam, edukacyjne głównie. A nawet podręcznik do angielskiego bo chce go podszkolić!

Re: Nauka a książki

Post: 17 czerwca 2021, 09:33 - czw
autor: milord
A kojarzycie może panią Małgorzata Ronc ?? Swietna pani prokurator, ktora w swoich ksiazkach opisuje roznego rodzaju skomplikowane dochodzenia

Re: Nauka a książki

Post: 17 czerwca 2021, 10:14 - czw
autor: alfa
Wydaje mi sie, ze najtrudniejszym tematem jest motyw śmierci w literaturze , to nie jest łatwe do przeskoczenia i czasami ciężko nam jest się w to zagłębić

Re: Nauka a książki

Post: 19 czerwca 2021, 07:34 - sob
autor: buntowniczka90
Można też zapisać się na kursy maturalne biologia Kraków https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-biologia/ i zyskać dodatkową wiedzę, którą na pewno wykorzystacie. Taki kursy maturalne są naprawdę przydatne, bo dzięki nim skutecznie możecie utrwalić swoją wiedzę. Także warto się na nie zapisać.

Re: Nauka a książki

Post: 23 czerwca 2021, 13:59 - śr
autor: corolla2
A czy interesuje Was literatura psychologiczna: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Psych ... 654,k.html ? Widziałam, że właśnie księgarnia PWN ma bardzo duży wybór takich tytułów. Jeśli interesujesz się psychologią to z pewnością Ci się one spodobają.