Cała prawda o diecie pudełkowej

Dyskusje na różne tematy

Cała prawda o diecie pudełkowej

Postautor: wawka » 04 listopada 2019, 09:57 - pn

Chcę zamowić sobie dietę pudełkową ale slyszalam rożne opinie na ten temat. Ktoś mi powie jak to w końcu jest z tymi cateringami?
wawka

Re: Cała prawda o diecie pudełkowej

Postautor: iwa88 » 04 listopada 2019, 09:59 - pn

Wiesz co, wszystko zalezy od tego na jaką firmę się zdecydujesz. Ja testowałam 3 różne cateringi zanim znalazłam ten odpowiedni, najlepiej poczytać sobie opinie :)
iwa88

Postautor: wawka » 04 listopada 2019, 09:59 - pn

No właśnie chodzi o to, że nie chciałabym się zniechęcić już na starcie :( To może polecisz mi ten catering z którego Ty korzystasz?
wawka

Postautor: iwa88 » 04 listopada 2019, 10:01 - pn

Od pół roku zamawiam catering z https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/gdansk i nie było żadnej "wpadki". Jedzenie zawsze świeże, smaczne, dobrze doprawione ale nie przesolone. No i duży plus za to, że dostawa zawsze na czas. W innych firmach to różnie z tym bywało.
iwa88

Postautor: pilnujeinternetu » 04 listopada 2019, 14:14 - pn

Ja próbowałam kilku diet, ogólnie diety pudełkowe trzymają teraz poziom zazwyczaj, bo jest za dużo konkurencji na rynku :D ale najtańsza i jednocześnie świetna jakościowa była ta od Pana Diety, łap link: https://pandieta.pl/, za dietę standardową 2000 kcal płacę około 45 zł dziennie, gdzie w innych firmach czasami żądają nawet 70-80 zł :/. Porcje są duże, jedzenie zawsze świeże i naprawdę smaczne, odpowiednio doprawione. Pudełka przychodziły do mnie nad ranem bezszelestnie, po cichu, zawsze starannie opakowane.
pilnujeinternetu

Postautor: Dzennika5 » 07 listopada 2019, 20:31 - czw

Najlepiej po prostu przekonać się na własnej skórze;) Jeżeli nie jesteście pewni jak to działa to wypróbujcie na tydzień, może miesiąc. Zapewniam was, że szybko przyzwyczaicie się do tego luksusu. Jest to spore ułatwienie, szczególnie gdy macie bardzo mało czasu na przygotowywanie dietetycznych posiłków. Zobaczcie sobie dlatego też ofertę od https://www.kuzniazdrowia.pl Podchodzą tu profesjonalnie do tworzenia dietetycznych posiłków. Mają spory wybór diet.
Dzennika5

Postautor: SzybkiBill » 08 listopada 2019, 12:46 - pt

Ja również polecam Pana dietę, jestem pozytywnie zaskoczony, że posiłki od cateringu mogą być tak smaczne i przemyślane. I tak, to jest ogromna wygoda codziennie rano znajdować pod drzwiami posiłki na cały dzień... ;) Jest też dodatkowy plus, że nie podjadam, bo w końcu jem regularnie i nie czuję głodu między posiłkami, mam też dużo mniejszy apetyt na słodkie :lol:
SzybkiBill

Wróć do Rozmowy ogólne