Strona 1 z 1

faktoring

Post: 26 września 2019, 21:19 - czw
autor: radio94
Czy mając własny warsztat samochodowy, mogę skorzystać z faktoringu?

Re: faktoring

Post: 27 września 2019, 09:34 - pt
autor: radio94
Wydaje mi się, że tak, przecież też przyjmujesz klientów, którym robisz samochody na firmę. Jeśli ktoś zwleka Ci z opłaceniem faktury, to ja polecam podjąć współprace z https://nfg.pl/co-oferujemy-/faktoring-jawny , mają fajne metody na szybkie egzekwowanie pieniędzy, starają się zawsze działać na pozytywną rzecz swojego klienta.

Re: faktoring

Post: 29 listopada 2019, 08:31 - pt
autor: AdaPowiada
Zapoznaj się z wpisem https://www.intratka.pl/faktoring. Tam masz dokładnie napisane czym jest faktoring, jakie są rodzaje, wady, zalety itd. Wszystko wytłumaczone łatwym językiem, powinieneś znaleźć odpowiedź. Obowiązkowa lektura dla prowadzących biznes, przynajmniej w mojej opinii.

Re: faktoring

Post: 23 września 2021, 09:36 - czw
autor: Mali_nowa
Myślę, że jak najbardziej. Żeby, jednak jeszcze się upewnić zerknij sobie, na stronę Wielkopolskiego Funduszu Faktoringowego https://wff.com.pl Jestem przekonana, że znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Ja już parę razy korzystałam z ich usług i dzięki temu nigdy nie straciłam płynności finansowej, a więc moim zdaniem zdecydowanie warto. Zresztą faktoring to nie jedyna opcja finansowania firmy, którą oni proponują. Warto się zapoznać. ;)

Re: faktoring

Post: 09 października 2021, 14:54 - sob
autor: radzik
Doskonale rozumiem, że możecie się bać, dlatego wydaje mi się, że nie ma co w ciemno wchodzić w ten temat, a po prostu się odpowiednio do tego przygotować. Stąd uważam, że zanim zaczniecie się tym interesować, powinniście poczytać o takim https://kredytywroclaw.com/faktoring-wroclaw/ właśnie faktoringu. Przygotowanie, ważna sprawa.

Re: faktoring

Post: 01 grudnia 2021, 15:12 - śr
autor: rossen
A widzisz, radzik, ja również o czymś takim myślę, ale okazuje się, że tematyka jednak mnie przerasta. Najpierw poczytam, czym jest faktoring w Olsztynie https://kredytolsztyn.com/faktoring-olsztyn/ i jak go się w razie czego księguje. Moja księgowa jest w porządku, ale nie wiem, czy miała z tym do czynienia. Nie chcę jej wpakować w coś nie okej.

Re: faktoring

Post: 06 sierpnia 2022, 01:13 - sob
autor: ksenia456
Co do faktoringu, to polecam sprawdzić sobie ofertę Bibby faktoring. Przygotowana jest ona dla dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pełną ofertę, jak i szczegóły związane z tym właśnie faktoringiem sprawdzicie sobie na stronie https://www.firmowakasa.pl/faktoring/fi ... l-service/ . Polecam zajrzeć.