Strona 1 z 7

reklama

Post: 26 września 2019, 21:18 - czw
autor: radio94
Tak się zastanawiam Jaka jest Waszym zdaniem najskuteczniejsza reklama, która przyciągnęłaby klientów?

Re: reklama

Post: 27 września 2019, 10:20 - pt
autor: wawka
Odpowiednia reklama to podstawa.. dlatego proponuje https://zencard.pl/blog/4p-marketingu-c ... ketingowej , według mnie mają super opis, w jaki sposób powinno się tworzyć kampanie reklamowe. Niektóre firmy są na tyle obyte w temacie, że same tworzą sobie reklamy i dzięki temu łapią wielu klientów.

Re: reklama

Post: 27 września 2019, 18:02 - pt
autor: gaga12
Reklama ważna sprawa, bez niej ani rusz. Tylko zanim się na jakąkolwiek zdecydujemy, trzeba mieć trochę wiedzy, rozeznania co jest obecnie na topie. Sporo przydatnych informacji to ja http://socialon.pl/ znalazłam. Takich, że tak powiem praktycznych. Obecnie dużo się mówi o marketingu szeptanym, że wiele firm stawia na taki, jako skuteczne narzędzie marketingowe.

Re: reklama

Post: 03 października 2019, 21:23 - czw
autor: Halny32
Każda forma reklamy jest dobra o ile przyciąga nowych klientów i daje rozpoznawalność marce. Warto jednak dodatkowo skorzystać z doświadczenia specjalistów jak ta firma https://quality-factor.pl/ Nie tylko stworzą od podstaw twoją stronę firmową ale także należycie wypromują ją w internecie. Dzięki nim zaistniejesz nie tylko w sieci ale w świadomości lokalnej społeczności.

Re: reklama

Post: 04 października 2019, 13:19 - pt
autor: jajecznica
Jesli chcesz przyciągnąć szybko klientow, to myślę, że trzeba popracować na stroną internetową. A żeby wrzucić na nią ciekawe zdjęcia to warto zainwestować w fotografia wnętrz cennik Taka profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały sposób na poprawę odbioru Twojej oferty. Kilka dobrych fotografii szybko przyciągnie ludzi. Fotografia wnętrz ma swoje zastosowanie w biurach nieruchomości (sprzedaż, wynajem obiektów), w branży bookingowej (wynajmy krótkoterminowe), portfolio architektów, czy hotele, restauracje, punkty usługowe. Warto zainwestować w reklame.

Re: reklama

Post: 08 października 2019, 09:48 - wt
autor: answer
Wydaje mi się, że agencja Nakatomi prowadzi dla swoich klientów dobrej jakości reklamę, która wspiera i prowadzi do rozwoju danej firmy. Osobiście jestem zdania, że warto mieć do nich kontakt, gdyż aktualnie obsługują serki firm, prowadząc dla nich tysiące kampanii z zakresu marketingu szeptanego, reklamy fizycznej czy filmowej.

Re: reklama

Post: 17 października 2019, 08:57 - czw
autor: Kapiska
A co powiecie na influencer marketing? Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat na stronie https://www.ideoforce.pl/wiedza/co-warto-wiedziec-o-influencer-marketingu,279.html. I rzeczywiście przyznaję, że ta forma promocji coraz bardziej się u nas rozwija. Dla mnie nie jest niczym dziwnym to, że dzięki popularnym osobom rośnie ruch na stronie a nawet i sprzedaż. Przecież bardzo dużo osób przed zakupem szuka inspiracji właśnie w mediach społecznościowych lub blogach. Myślę, że influencer marketing to się opłaca.

Re: reklama

Post: 20 października 2019, 18:27 - ndz
autor: aniaola37
Próbujcie na różne sposoby dotrzeć do waszych klientów. W jednym przypadku dobrze działają social media, w innych banery na mieści, w innych z kolei pozycjonowanie stron kraków. Na pewno działania w sieci są coraz bardziej popularne i tam spróbowałabym uderzyć na pierwszym miejscu.

Re: reklama

Post: 21 października 2019, 10:23 - pn
autor: AdaPowiada
Moim zdaniem bardzo fajne są różnego rodzaju ramy na plakaty, potykacze reklamowe i inny takie. Sami mamy i sprawdzają się u Nas w restauracji genialnie. Uważam, że najlepszy producent systemów reklamowych tego typu to https://jansendisplay.weebly.com/. Na niczym się nie zawiodłam. Produkty są solidne i trwałe. Polecam je każdemu!

Re: reklama

Post: 26 października 2019, 20:26 - sob
autor: whiterose
Przede wszystkim reklama powinna być skuteczna i przemawiać w bardzo naturalny, delikatny sposób. Dlatego na pewno wszelkiego typu materiały reklamowe drukowane będą bardzo dobrą opcją. Taka reklama jest atrakcyjna, pozwala uzmysłowić dlaczego warto skorzystać z danych usług danym odbiorcom. Także takie elementy może drukarnia internetowa CUDDRUK wam dostarczyć.