Rozstępy w ciąży

Dyskusje na różne tematy

Rozstępy w ciąży

Postautor: Milutka90 » 20 września 2019, 10:14 - pt

Witam,
czy miałyście problem z rozstępami w ciąży?
Milutka90

Re: Rozstępy w ciąży

Postautor: onaion » 20 września 2019, 10:24 - pt

Ja jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam używać specjalnego kremu przeciwko rozstępom, a dokładniej https://www.mustela.pl/content/Krem-przeciw-rozstepom. i bardzo dobrze, że się na to zdecydowałam, bo moja skóra do dzisiaj jest gładka ;) Jestem przekonana, że ten krem bardzo mi w tym pomógł :)
onaion

Postautor: Edyta6 » 25 września 2019, 22:30 - śr

Warto stosowac kremy nawilzajace - ktore wspomagaja elastycznosc skory i gleboko ja nawilzaja - wiec rozstepy nie powinny byc spore. Oczywiscie zawsze jakies moga sie pojawic ale niekoniecznie. Skoro juz mowa o ciazy to tez trzeba nam wiedziec ze wazne sa badania prenatalne. Tutaj http://badanieprenatalne.com/czym-sa-ba ... renatalne/ mozecie dowiedziec sie czym one sa , jakie wykonywac oraz w jakim czasie. Warto miec pod kontrolą stan zdrowia dzidziusia jak i swoj wlasny. To cudowny czas jednak musimy o siebie odpowiednio zadbac :)
Edyta6

Postautor: grandzia » 16 października 2019, 20:19 - śr

Niestety tak :( Staralam się masować skóre, smarowałam sie maściami i nic.. końcówka ciaży a brzuch w paski jak zebra.. Na poczatku nie zwracalam uwagi bo mowie zniknie samo ale z czasem zaczely mi przeszkadzac. Zdecydowalam sie na zabieg laserowego usunięcia ich w Dermed w Katowicach. Efekt przeszedl moje najśmielsze oczekiwania :D Wiecej dzieci nie planuje, wagi pilnuje wiec nie przewiduje kolejnych kolorowych pasków na ciele :D
grandzia

Postautor: marciniak » 13 lutego 2020, 14:43 - czw

Na rozstępy i blizny najlepiej sprawdzą się zabiegi laserem. Wiem to po sobie - bo zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wykonywał je bardzo umiejętnie pan Bartosz. Polecam - nic tak nie zadziała na ten problem jak właśnie laser.
marciniak

Wróć do Rozmowy ogólne