Strona 1 z 6

Szkolenia

Post: 20 września 2019, 10:11 - pt
autor: Milutka90
W jakich szkoleniach najlepiej brać udział? Co się najbardziej przydaje?

Re: Szkolenia

Post: 20 września 2019, 11:01 - pt
autor: onaion
Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać jest tam mnóstwo różnych kursów i szkoleń do wyboru, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie ;)

Re: Szkolenia

Post: 23 października 2019, 23:14 - śr
autor: wally
Sam jeszcze niedawno stawiałem sobie to pytanie. Jednak po zrobieniu porównania między szkoleniami a studiami podyplomowymi, wybrałem drugi wariant. Pieniądze często porównywalne, a za studiami idą pewne kwalifikacje i większe możliwości jednak. Szukałem uczelni, która zaproponuje mi oprócz teoretycznego wykładania wiedzy dodatkowo praktykę. Dlatego właśnie wybrałem warszawską uczelnię http://wwsh.edu.pl/ Nie zawiodłem się. Przemyśl jeszcze to sobie wszystko i przede wszystkim porównaj korzyści.

Re: Szkolenia

Post: 25 października 2019, 12:01 - pt
autor: marciniak
W każdym zawodzie warto się dodatkowo szkolić, a tym bardziej w zawodach medycznych. Poczytajcie sobie na przykład o kursach dla fizjoterapeutów: https://www.movuto.pl. Odbywają się one w różnych miastach w Polsce i mają różną tematykę. Myślę, że warto się zainteresować jeśli ktoś pracuje w tej branży.

Re: Szkolenia

Post: 30 października 2019, 21:16 - śr
autor: ziaja03
Jeśli chodzi o szkolenia to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.isecure.pl/ która prowadzi szkolenia z zakresu RODO. Dzięki nim zostaniesz odpowiednio przygotowany do interpretacji przepisów oraz stosowania ich w firmie. Błąd w tym zakresie jest bardzo kosztowny i lepiej go uniknąć bo kary są wysokie i nieuchronne.

Re: Szkolenia

Post: 03 listopada 2019, 01:49 - ndz
autor: gorski
Tutaj https://leadership-center.pl/scrummaster/ znajdziecie szkolenie Profesjonalny Scrum Master. Kojarzycie metodę Scrum ? Jeśli nie, to czas ją poznać. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie. Przerabiają tam ponad 100 przykładowych pytań, które są przygotowaniem do egzaminu. Niezależnie od wieku warto poszerzać swoje umiejętności oraz wiedzę, która daje wiele możliwości. Przede wszystkim można w ten sposób zdobyć dobrze płatną pracę.

Re: Szkolenia

Post: 14 listopada 2019, 16:49 - czw
autor: jokoone
Duży wybór szkoleń zarówno Excel, VBA, Akcess, SQL jak i Photoshop znajdziecie na https://inauka.pl. Uczysz się kiedy chcesz i masz certyfikat.

Re: Szkolenia

Post: 12 grudnia 2019, 10:51 - czw
autor: iwa88
To prawda. Szkolenia nie są ważne tylko dla pracowników, ale przede wszystkim dla dyrektorów. Ja ostatnio czytałam o szkoleniach z https://growth.town/ i muszę przyznać, że może być bardzo ciekawe. Ich oferta szkoleń jest dość bogata, więc warto przejrzeć ofertę. Może i wy znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Re: Szkolenia

Post: 13 stycznia 2020, 23:04 - pn
autor: Leno
Szkolenia są bardzo ważne dlatego warto brać udział w różnych kursach. Bardzo profesjonalne szkolenia oferuje firma http://tm360.pl/ - tu możecie skorzystać ze szkoleń np z trade marketingu. Na szkoleniu dowiecie się jak skutecznie sprzedawać swoje artykułu i usługi. Na stronie znajdziecie informacje o zbliżających się szkoleniach.

Re: Szkolenia

Post: 16 stycznia 2020, 16:24 - czw
autor: Vinop
Witam serdecznie!
W mojej opinii zakres szkoleń, powinien być dostosowany do potrzeb i zakresu obowiązków. Same szkolenia według mnie oczywiście, są bardzo potrzebne. W niektórych grupach zawodowych są one jednak wyjątkowo przydatne. Mam na myśli oczywiście oświatę i nauczycieli. Dobrze, że są szkolenia takie jak https://ecrklex.pl/produkty/e-szkolenia Dzięki nim kadra pedagogiczna może być dobrze wyszkolona. Dzięki jest komu przekazywać wiedzę nowych pokoleniom młodych obywateli. Napiszcie też co wy sądzicie w tym temacie!