Strona 1 z 2

Jakie studia

Post: 02 września 2019, 08:49 - pn
autor: Milutka90
Jakie studia warto wybrać w dzisiejszych czasach?

Re: Jakie studia

Post: 02 września 2019, 08:51 - pn
autor: onaion
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach warto wybierać kierunki związane z informatyką, internetem i biznesem. Co powiecie na e-marketing? Na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing możecie sobie poczytać o tym kierunku oferowanym na przykład przez Wyższą Szkołę Europejską z Krakowa. Jestem przekonana, że zdobędziecie tam wiedzę i umiejętności, które pozwolą Wam w przyszłości zdobyć wymarzoną pracę ;)

Re: Jakie studia

Post: 12 września 2019, 12:25 - czw
autor: EmiSkalska
Myślę, że zawsze też będzie miejsce pracy w policji, służbach specjalnych, celnych, instytucjach pomocy społecznej, w firmach ochroniarskich itp. Dlatego wybór specjalności Kryminologia i Kryminalistyka, o której możecie poczytać: http://kryminalistyka.mystrikingly.com/ to prawdziwy strzał w 10! Zwłaszcza, jeśli interesują Cie kryminały, lubisz rozwiązywać zagadki i chętnie analizujesz różne dane, sytuacje i zachowania innych. Wówczas w studiach i pracy, znajdziesz swoją prawdziwą pasję :)

Re: Jakie studia

Post: 19 września 2019, 10:14 - czw
autor: Igor
ja wybrałem kierunek cyberprzestępczość studia licencjackie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/cyberprzestepczosc/ Według mnie to jest kierunek przyszłości bo coraz więcej słyszy się o bezpieczeństwie w sieci. Poza tym interesuję się tym tematem, więc nauka na studiach nie sprawi mi wiele trudności. Chce rozwijać się w tym kierunku ;)

Re: Jakie studia

Post: 11 października 2019, 08:35 - pt
autor: kamiloo7
Najlepiej to takie, które będą zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Ja osobiście długo nie wiedziałem jaki kierunek wybrać, ale ostatecznie dokonałem dobrego wyboru i poszedłem na Finanse i Rachunkowość. Jedyny problem jaki miałem to z napisaniem pracy licencjackiej. Wówczas już pracowałem i nie miałem za wiele czasu na pisanie, a co dopiero wyszukiwanie materiałów, konsultacje i poprawki. Znalazłem wtedy tą firmę: http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/ i później już poszło łatwo i przyjemnie. Najfajniejsze jest to, że nie nie zrobili wszystkiego za mnie, ale doradzili i podpowiedzi, a nawet dostarczyli potrzebne materiały, dzięki czemu ja zaoszczędziłem sporo czasu, a pracę obroniłem na 5. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować takiej pomocy, to jak najbardziej polecam. :)

Re: Jakie studia

Post: 21 lipca 2020, 14:24 - wt
autor: Sonia
Jeśli masz możliwość studiowania jakiegoś kierunku, który Cię naprawdę interesuje to taki wybór powinien okazać się najbardziej trafny. Studia, ze względu na wiedzę oraz aspekt socjalny to jednak doskonały czas. Uczysz się nie tylko teorii, ale też umiejętności miękkich.
Poza tym, teraz jest o wiele łatwiej, niż kiedy ja studiowałam. Choćby ten portal: https://notatek.pl/ , na którym opublikowanych jest szereg ciekawych opracować, referatów, notatek, które ułatwiają studiowanie wymarzonego kierunku zaocznie. Ja nie miałam dostępu do tego typu pomocy!

Re: Jakie studia

Post: 29 lipca 2020, 07:47 - śr
autor: radzik
A co powiecie na kierunek zarządzanie nieruchomościami ? Tyle się mówi, że na sprzedaży, kontroli czy zakupie lokali użytkowych i ziem się nie traci, to może na przyszłość będzie to dla mnie dobra opcja? Faktycznie, mam problem z wybraniem studiów i waham się jeszcze, czy te nie będą za trudne.

Re: Jakie studia

Post: 28 sierpnia 2020, 16:32 - pt
autor: płaczka
Wybór kierunku studiów to decyzja która będzie miała wpływ na całe nasze przyszłe życie. Można oczywiście w trakcie studiów przenieść się, zmienić zdanie ale wiąże się to już z utratą roku. Najlepiej od razu trafić w to co interesuje nas najbardziej. Co do uczelni to myślę, że oferta https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ jest godna uwagi. Szkoła z tradycjami a studenci po jej zakończeniu znajdują dobre zatrudnienie.

Re: Jakie studia

Post: 20 września 2020, 08:01 - ndz
autor: buntowniczka90
Nie wiem czy wiecie, ale na stronie wsb-nlu.edu.pl znajdziecie korzystne oferty studiów. Właśnie znajoma tam zapisała się na studia nowoczesne zarządzanie w administracji publicznej i jest zadowolona, że się tam dostała. Już nie może się doczekać pierwszych zajęć.

Re: Jakie studia

Post: 17 grudnia 2020, 16:47 - czw
autor: Adam664
W dzisiejszych czasach warto studiować kierunki informatyczne takie jak inżynieria oprogramowania https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/i ... gramowania Studia te dają solidne podstawy do ubiegania się o pracę w charakterze programisty zarówno w większych jak i mniejszych firmach a jak wiemy branża IT stale się rozwija i zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie stale będzie rosnąć.