Odciski

Dyskusje na różne tematy

Odciski

Postautor: Milutka90 » 28 sierpnia 2019, 15:06 - śr

Jak radzicie sobie z odciskami na stopach?
Milutka90

Re: Odciski

Postautor: onaion » 28 sierpnia 2019, 15:25 - śr

Z doświadczenia wiem, że odciski na stopach potrafią być naprawdę bardzo nieprzyjemne. Ja zazwyczaj usuwam taki odcisk sama w domu, ale zawsze wtedy stosuję jakiś płyn odkażający, aby do rany nie dostały się żadne bakterie czy wirusy. A następnym razem staram się zakładać wygodniejsze buty ;)
onaion

Postautor: Blistka » 02 stycznia 2020, 12:06 - czw

Mi się rany na stopach i odciski robią przy każdych nowych butach, nawet nie wiecie jakie jest to uciążliwe. Oczywiście, też zdaję sobie sprawę, że najlepiej jest zastosować preparat octenisept, by nie wdała się żadna infekcja, a powstała rana ładnie zagoiła. Nauczyłam się już, że taki spray w domowej apteczce to konieczność, bo sprawdza się nie tylko, gdy nowe buty dają się we znaki, ale przy każdym obtarciu, rance, czy uszkodzeniu naskórka.
Blistka

Postautor: Aniela » 14 stycznia 2020, 20:06 - wt

Walka z odciskami bywa trudna,ale nie jest to niemożliwe by pozbyć się ich raz na zawsze.Wystarczy zajrzeć do sklepu zielarskiego https://www.herbavis.pl/ i wybrać produkt zielarski,przeznaczony do tej walki,czyli walki z odciskami,drobnymi ranami,ukąszeniami a nawet kurzajkami.Sklep oferuje krople,których stosowanie ,pomoże wielu ludziom pozbyć się kłopotu.
Aniela

Postautor: Sunnkredio » 31 stycznia 2020, 13:08 - pt

Buty wybieram ostatnio w internecie. Patrzę tutaj https://butymodne.pl/ jak tylko jakichś potrzebuję. Także sportowe adidasy wybrałam właśnie tutaj. Sklep ma wiele obuwia i jak najbardziej można tu zerknąć. Szybko je dostaję do swojego domu i na spokojnie mogę je przymierzyć.
Sunnkredio

Postautor: legend » 31 maja 2020, 13:08 - ndz

Często odciski pojawiają się wtedy, kiedy mamy możliwość ćwiczeń, albo musimy mocniej pracować. Wtedy domowa apteczka powinna zawierać środki, które pomogą nam w ratowaniu skóry dłoni czy stóp, czyli miejsc, gdzie najczęściej się one pojawiają. I podpowiem, że czymś takim jest sprej Octenisept.
legend

Postautor: jajecznica » 23 czerwca 2020, 21:31 - wt

legend pisze:Często odciski pojawiają się wtedy, kiedy mamy możliwość ćwiczeń, albo musimy mocniej pracować. Wtedy domowa apteczka powinna zawierać środki, które pomogą nam w ratowaniu skóry dłoni czy stóp, czyli miejsc, gdzie najczęściej się one pojawiają. I podpowiem, że czymś takim jest sprej Octenisept.

warto w apteczce mieć opatrunki ze srebrem https://www.dezynfekcja24.com/product-p ... 0-szt.html
są bardzo dobre jakościowo i zarazem skuteczne. Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać
jajecznica

Wróć do Rozmowy ogólne