Strona 1 z 1

Dieta

Post: 27 lipca 2019, 08:42 - sob
autor: Devil93
Witam, jaką dietę Waszym zdaniem dziś warto wypróbować?

Re: Dieta

Post: 28 lipca 2019, 10:00 - ndz
autor: legend
Dziś modne przestały być diety cud, a raczej stawiamy na zbilansowane posiłki, które mają nas nauczyć, jak jeść zdrowo na co dzień. Przykładem takiej diety może być low carb https://omegatrade.pl/dieta-low-carb-za ... -schudnac/ . Jest to ulepszona wersja diety ketogenicznej, która często była zbyt restrykcyjna. Ja właśnie planuję po nią sięgnąć, bo wierzę, że dzięki niej w końcu schudnę.

Re: Dieta

Post: 08 sierpnia 2019, 21:30 - czw
autor: milord
mysle , ze najlepiej skorzystac z pomocy specjalisty, ja tak wygralem z nadwaga, w szpitalu Medicover jest bardzo dobra klinika leczenia otylosci, w moim przypadku nic nie dawalo rezulatatu, wiec postanowilem skorzystac z takiej fachowej pomocy i nie zaluje, dla samego zdrowia i lepszego samopoczucia warto pod tym wzgledem o siebie zadbac

Re: Dieta

Post: 13 sierpnia 2019, 16:33 - wt
autor: Aniela
Jeśli żadne diety nie skutkują,warto zastanowić się nad skorzystaniem z zabiegów wyszczuplających,dzięki którym mamy spore szanse na utratę kilkunastu centymetrów w obwodzie bioder,ud czy talii,a także na poprawę kondycji naszej skóry.Bardzo profesjonalnie tego typu zabiegi przeprowadzą kosmetolodzy w gabinecie masażu i urody w Krakowie https://www.magiadayspa.pl/zabiegi-wyszczuplajace/
Jest to to miejsce wyjątkowe,klimatyczne,oferujące masaże bańką czy antycellulitowe,bandaże Arosha,a także specjalnie dobrane peelingi i maski wyszczuplające.

Re: Dieta

Post: 21 sierpnia 2019, 22:44 - śr
autor: wally
Nie wiem czy dieta to prawidłowa nazwa. Trzeba byś świadomym, że to całkowita zmiana stylu życia i wtedy się decydować. Jeśli skończysz dietę i wrócisz do dawnego sposobu odżywiania, wrócą też kilogramy. Warto o tym wiedzieć. Należy jeść mniejsze posiłki, a często żeby organizm mógł wszystko przetrawić. Pamiętaj o ruchu i piciu dużych ilości wody, najlepiej z cytryną. Ja mam szczęście, że do tego wszystkiego mam dostęp w firmie. Po powrocie do domu już by było ciężko. Szef zadbał o wodę mineralną i zamawia ją w baniakach od aquamo http://aquamo.com.pl. Dodatkowo mamy zdrowy catering oraz bezpłatną siłownię na dole. Działamy w amerykańskim stylu. Koło 11 mamy przerwę na lunch z dobre dwie godziny. W tym czasie poćwiczę i przekąszę co nieco.