Strona 1 z 1

Wino na nowotwory

Post: 10 czerwca 2019, 11:07 - pn
autor: agamk
Wiedzieliście, że wino ma działanie prozdrowotne ? Spożywane regularnie zmniejsza np. ryzyko chorób nowotworowych.

Re: Wino na nowotwory

Post: 10 czerwca 2019, 11:07 - pn
autor: agamk
Dlatego też, od niedawna pijam (2-3 razy w tygodniu) do obiadu wina różowe - są dość lekkie i dobre nawet w ciepłe dni (z kostką lodu). Jakie wina lubicie?

Re: Wino na nowotwory

Post: 19 czerwca 2019, 14:48 - śr
autor: monteo
Nie wiem czy wino ma jakiś wpływ na leczenie nowotworu. Pamiętam ze żona w czasie ciąży piła czerone wino , miało to związek z slabymi wynikami morfologii.
Jeśli szukacie dobrych win to zobaczcie tu http://wineavenue24.pl/ Są tu wina musujące, czerwone słodkie, różne wytrawne. Każdy znajdzie coś dla siebie, pod warunkiem ze lubi ten trunek.

Re: Wino na nowotwory

Post: 04 lipca 2019, 09:35 - czw
autor: Beowolf
Nie wiem czy wina leczą nowotwory, ale na pewno dobrze smakują :D My ostatnio zamawialiśmy wina musujące ze strony https://dom-szampana.com.pl/ i był to strzał w dziesiątkę.

Re: Wino na nowotwory

Post: 23 sierpnia 2019, 09:50 - pt
autor: kitkaja
No nie wiem nie wiem ale uważam że lampka dobrego gruzińskiego wina jak kazbek peak nikomu nie zaszkodzi. A na pewno może poprawić humor i można spędzić przy niej miły wieczór z inna osobą.

Re: Wino na nowotwory

Post: 23 sierpnia 2019, 14:21 - pt
autor: Borys33
Gruzini długo żyją i wina sporo piją. Taka prawda :)

Re: Wino na nowotwory

Post: 24 września 2019, 09:25 - wt
autor: Biała15
Też jestem miłośniczką gruzińskiego Kazbek Peak. Wytrawny najlepszy:) Często bliskim osobom daję go też w prezentach bo butelka jest pięknie zdobiona gruzińskim ornamentem.

Re: Wino na nowotwory

Post: 29 listopada 2019, 15:43 - pt
autor: answer
Wiesz co, ja słyszałam, że wino ma prozdrowotne właściwości, ale że zwalcza nowotwory, to nie wiedziałam. Ale to może też dlatego, że jest pełne antyoksydantów. Widzę, że szukacie buteleczki dobrego tego rodzaju trunku. Może Wam podpowiem, że w w Faktorii Win jest całkiem duży wybór. Macie tam wina białe, różowe, czerwone, ciemne...

Re: Wino na nowotwory

Post: 01 grudnia 2019, 17:58 - ndz
autor: Edyta6
Apropo tego watku chcialabym Was o cos zapytac. Moj dziadek akurat niestety nie moze juz wychodzic z domu ze wzgledu na problemy zdrowotne a uwielbia przebywac wsrod ludzi. Niestety ja wraz z mezem bardzo rzadko pojawiamy sie w domu ze wzgledu na pracę i inne obowiazki,dlatego rozwazamy taka opieke dzienna nad dziadkiem w Domu Seniora od Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Bylam tam juz nawet i widzialam ze maja swietne warunki a atmosfera jest prawie tak rodzinna jak w domu. Co myslicie?